Güncel

Infor, Ferrari’nin resmi tedarikçisi oldu

Infor10 ERP Her Ferrari’nin Yapımına Yardımcı Oluyor


Türkiye'de uzun yıllardır pek çok kuruluşa iş yazılımları konusunda çözümler sunan ve tüm dünyada 70.000'i aşkın müşteriye hizmet sağlayan lider bir iş uygulaması yazılımı sağlayıcısı olan Infor, bugün en başarılı Formula 1 takımı Scuderia Ferrari'nin Resmi Tedarikçisi olmak için birkaç yıllık bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Infor ürünleri halihazırda Ferrari'de araçsal olarak kullanılırken, bu sponsorluk ilişkisi, Infor ile dünyanın en saygı gören otomotiv markalarından biri olan Ferrari arasındaki, uzun süreli işbirliğini pekiştiriyor.

1329127817_fronte-1.jpg

Sponsorluk sözleşmesinin bir parçası olarak, Infor logosu Scuderia Ferrari'nin F1 şampiyon adaylarında, yarış takımı destek taşıtlarında, iletişim materyallerinde, Ferrari web sitesinde ve resmi satış ürünlerinde yer alacak. Sponsorluk, 187 ülkeden yaklaşık 500 milyon Formula One yarışı fanatikleri ve televizyon izleyicilerinin yanında dünyanın her yanındaki Formula One Grand Prix yarış alanları ile Infor markasına görünürlük kazandıracak.

"Ortak hız ve kalite hedefleri, Infor ve Ferrari'yi bir araya getirdi," diye belirten Infor CEO'su Charles Phillips, sözlerine şöyle devam etti: "Yeni Infor hakkında bir mesaj vermek üzere prestijli Ferrari Formula One yarış takımı ile ortaklık kurmak için sabırsızlanıyoruz. Yazılımımız Ferrari'nin Formula One arabaları dahil harikulade arabalar yapmasına yardımcı oluyor. Ferrari ile, üretim kapasitelerinin artan talebe karşılık verecek şekilde yeni bir fabrika kurmak zorunda kalmadan önemli ölçüde genişlemesini sağlamak çalıştık."

1329127828_3-4.jpg

Takım Başkanı Stefano Domenicali ise "Infor'u Resmi Tedarikçiler portföyümüze dahil ettiğimiz için mutluyuz," diye belirtti ve ekledi: "Infor iş hizmetleri ve yazılım uygulamaları alanında global bir lider ve şirketlerimiz zaten güçlü bir ilişki içerisinde. Kendi faaliyet alanlarında mükemmeliyeti temsil eden ve rekabet ve başarı arayışı gibi eşsiz değerleri DNA'larında taşıyan ortaklarla çalışmak, Ferrari için son derece önemli".

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.