infoTRON, COM PR ile anlaştı

infoTRON, dünyanın teknoloji devi ülkelerine teknoloji ihraç ediyor.

infoTRON, COM PR ile anlaştı

Türkiye'nin teknoloji alanındaki en değerli firmalarından biri olan infoTRON, COM PR İletişim Danışmanlık ile işbirliği yapma kararı aldı. Halkla ilişkiler danışmanlığı, medya ilişkileri yönetimi, marka konumlandırma ve stratejik veri paylaşımı konularında COM PR İletişim, infoTRON ve iştiraklerinin kurumsal danışmanlığını üstlendi.

1337055305_infotron.jpg

infoTRON, Amerika'da eğitimlerini tamamladıktan sonra Türkiye'ye hizmet için ülkelerine geri dönen Tarcan Kiper ve Burak Pekcan isimli iki müteşebbis tarafından kuruldu. Yüzde yüz yerli sermayeli teknoloji şirketi olan infoTRON, dünyanın teknoloji devi ülkelerine teknoloji ihraç ediyor. Ülke ekonomisine katkı sağlayan bu projelerinin duyurulması ve geliştirilmesine, COM PR İletişim Danışmanlık destek verecek.

Her türlü üretimi sanal dünyada yaratarak, gerçeğe dönüştüren infoTRON, Ürün Geliştirme, Simülasyon, Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi - PLM (Product Life Cycle Management) ve Yapı Tasarımı ve Yaşam Döngüsü Yönetimi – BIM (Building Information Management)hizmetlerini sunuyor.

infoTRON,  geleceğin kusursuz bir biçimde dizayn edilmesi için çalışmalar yürütüyor. İstanbul, ODTÜ Teknopark - Ankara, Münih  - Avrupa ve Dubai - Ortadoğu ofisleri; TEKSEB-TUBITAK MAM ve IMES Organize Sanayi Bölgesi'ndeki atölyeleri bulunan infoTRON,Türk ve dünya şirketlerine değer katacak projeler üretiyor.