Insta360 yeni GO 3S ile 4K video çekimi sunuyorar

Insta360, taşınabilir kamera pazarında devrim yaratan yeni ürünü GO 3S’i tanıttı. Bu küçük ve giyilebilir kamera, yüksek çözünürlüklü 4K video çekimi ile dikkat çekiyor.

Eğer Dolby Vision destekli 4K çözünürlükte video çekebilen bir aksiyon kamerası arıyorsanız, Insta360'ın yeni modeli tam size göre. Insta360 GO 3S, geçen yıl piyasaya sürülen GO 3'ün güncellenmiş versiyonu olup, 4K 30fps video çekim kapasitesinin yanı sıra birçok yenilikle birlikte geliyor. Bu yeni model, önceki versiyonuna göre yüzde 50 daha fazla işlem gücüne sahip bir yonga seti ve videolarda daha az bozulma ve daha düz kenarlar sağlayan geniş açılı bir lensle donatılmış. Ayrıca, 1080p çözünürlükte 200fps veya 2.7K çözünürlükte 100fps ile daha akıcı yavaş çekim videolar çekebiliyor.

Insta360 yeni GO 3S ile 4K video çekimi sunuyorar - Resim : 1

Insta360'ın yeni aksiyon kamerası, Apple'ın Find My ağı ile uyumlu, bu da küçük bir cihaz olan bu kameranın kaybolma riskini azaltıyor. Ayrıca, GO 3'ten iki kat daha fazla, 33 fit derinliğe kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. Yataydan dikey çekime geçmek isterseniz, sadece kamerayı çevirmeniz yeterli. Eğer cihaz erişim alanınızın dışındaysa, yeni el hareketi özelliği ile çekimi başlatabilir veya durdurabilir, ayrıca fotoğraf çekebilirsiniz.

Eller serbest çekim için, yeni Aralıklı Video modu sayesinde kameranın gününüzü otomatik olarak kaydetmesini sağlayacak bir kayıt frekansı ve süresi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, uygulamasının yeni Otomatik Düzenleme işlevi ile birkaç klibi tek bir uzun video haline getirebilir ve müzik ekleyebilirsiniz, böylece videolarınızı manuel olarak düzenlemenize gerek kalmaz.

Modelin Action Pod'u, hepsi bir arada barındırma, uzaktan kumanda ve şarj cihazı olarak işlev görüyor ve 2.2 inçlik dokunmatik ekranında çekimlerinizi önizleyebilirsiniz. Action Pod'un yanı sıra, Insta360 GO 3S standart paketi bir mıknatıs kolye ve kamerayı şapkanıza, kıyafetlerinize, evcil hayvanınızın tasmasına veya istediğiniz herhangi bir yere takmanızı sağlayan kolay bir klip içeriyor. Ayrıca, pivot standı ve lens koruyucusu da paketle birlikte geliyor. Standart paket şu anda Insta360 web sitesi ve Amazon gibi perakendeciler aracılığıyla dünya çapında satın alınabilir. 64GB ve 128GB seçenekleri ile sunulan model sırasıyla 400$ ve 430$'a satılıyor.