Güncel

Instagram Hikayeler güncelleniyor!

Instagram, yeni getireceği özellik sayesinde bir başkasının hikayesini paylaşmanıza olanak sağlayacak.

Instagram Hikayeler güncelleniyor!

Popüler sosyal paylaşım uygulaması Instagram, Hikayeler kısmına yeni bir güncelleme getirmeye hazırlanıyor.

Günlük milyonlarca insanın kullandığı Hikayeler kısmı, getirilecek yeni güncelleme ile daha da kullanışlı bir hal kazanacak diyebiliriz. Bir başkasının gönderisini paylaşmanıza izin verecek olan güncellemede, paylaşım yaptığınız kişinin de adı gönderinin altında görünecek. Böylelikle ekran görüntüsü alınıp tekrardan paylaşım yapma derdine son getirilecek.

Paylaşımın düzenlemesinde ise her zaman yaptığınız gibi emoji, yazı ve çıkartmalar ekleyebileceksiniz. Görsellerinizin paylaşılıp paylaşılmamasıysa sizin tercihinize bırakılmış durumda. Profil sayfanız üzerinden iOS cihazlarınızda çark, Android cihazlarınızda üç noktaya tıklayarak, “Hikayeleri Yeniden Paylaşmaya İzin Ver” seçeneğine dokunabilir veya pasif halde bırakabilirsiniz.

Yeni getirilecek olan bu güncellemenin henüz ne zaman geleceği belli değil ancak yapılan açıklamaya göre kullanıcılar, bu güncelleme için uzun süre beklemek zorunda kalmayacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.