Güncel

Intel CES’te yeni ürünleri ile rakiplerini kıskandırdı!

Intel CES 2019 kapsamında 5G, otonom sürüş ve yapay zeka konusunda çok sayıda duyuru yaptı. İşte detaylar!

Intel CES’te yeni ürünleri ile rakiplerini kıskandırdı!

Intel, Las Vegas’ta gerçekleşen CES 2019’da yapay zeka (AI), 5G ve otonom sürüş (AD) de dahil olmak üzere çeşitli büyüme segmentlerine yönelik bilgisayar ve yeni cihazları kapsayan çok sayıda duyuru yaptı.

Intel, CES’te ayrıca yeni kullanıcı deneyimleri ve geleceğin teknolojilerine olanak sağlamak için veri merkezi, bulut ve ağ dünyasındaki gerekli yenilikleri de tartışmaya açtı. 

Intel, gelişmiş AI ve bellek özellikleriyle ve 9. Nesil Intel Core masaüstü ürünleriyle birlikte teslim edilmeye başlanan en yeni Intel Xeon Ölçeklenebilir ürünlerini sergiledi.

Intel CES’te yeni ürünleri ile rakiplerini kıskandırdı!

Ayrıca, bilgisayarlar, sunucular ve 5G kablosuz erişim baz istasyonları için Foveros teknolojisini temel alan ve yeni çip tasarımlarının geleceği olan 10nm ürünler tanıtıldı.

Intel CES’te yeni iş birliklerine dair de önemli duyurular yaptı. Comcast ve Intel, bağlantılı evi hayata geçirmek için birlikte çalışıyor. Alibaba ile işbirliğindeki yeni girişimler ise, Intel AI’nın bir sonraki Olimpiyatlarda atlet izleme teknolojisini nasıl sunmayı planladığını gösterir nitelikte.

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey özel sayfalarımızda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.