İnternet

Zyxel’den Wi-Fi 6; 811ax teknolojisine sahip ürünler!

CES’e katılan Zyxel, 811 destekli Mesh Wi-Fi çözümleri başta olmak üzere ağ teknolojileri alanındaki en yeni ürünlerini görücüye çıkarttı. İşte detaylar!

Zyxel’den Wi-Fi 6; 811ax teknolojisine sahip ürünler!

Las Vegas Kongre Merkezi’nde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı; CES’e katılan Zyxel, 811 destekli Mesh Wi-Fi çözümleri başta olmak üzere ağ teknolojileri alanındaki en yeni ürünlerini görücüye çıkarttı.

Ağ çözümleri alanında bilinen Zyxel, Las Vegas’ta bugün başlayan tüketici elektroniği fuarı CES’de yeni nesil geniş bant teknolojisi ürünlerini sergiliyor. 

CTA tarafından düzenlenen fuar,dünyanın en büyük teknoloji etkinliği olarak biliniyor. Her yıl 4500'ün üzerinde katılımcı firma ve 180 binin üzerinde ziyaretçinin ağırlandığı fuarda Zyxel’in odağında bu yıl, 802.11ax destekli yeni ürün ailesi bulunuyor.

Fuarda tanıtılan Zyxel’in, dış mekan router’ı ( yönlendirici) olan LTE7480 LTE-A Pro, kablosuz ağ bağlantısı sunan servis sağlayıcılarını adresleyen bir diğer iddialı ürün.

Operatörler, LTE7480 LTE-A Pro sayesinde mevcut LTE mobil ağları üzerinden geniş bant sağlayarak, abone gelirlerini ek hizmetler sunmak suretiyle hızla artırabiliyor. Zyxel LTE7480 Pro router’lar, hem köprü hem de yönlendirici işlevleri görüyor.

Zyxel’den Wi-Fi 6; 811ax teknolojisi!

Ürün, daha güçlü sinyal performansı için gelişmiş anten teknolojisi ve zorlu dış ortamlar için tasarlanmış güçlü bir gövdesi bulunuyor. Fuarla ilgili görüşlerini aktaran Zyxel Kuzey Amerika Kıdemli Başkan Yardımcısı Brian Feng, 2019’da internetten izlenen içeriklerin televizyondan izlenenlerle aynı seviyeye gelmesi beklendiğine dikkat çekti.

İnsanlar günde 2,6 saat içerikleri internetten, 2,7 saat ise televizyondan izleyecek. Mobil cihazlardan içerik izleme oranı da ortalama günde 45 dakika olacak diyen Feng söyle konuştu: “Zyxel pazarda emin adımlarla trend belirleyici konumunda yürümeye devam ediyor.

Genişleyen ürün ailemiz, hizmet sağlayıcılarına kendi aboneleri üzerinden ek gelir elde edebilme ve müşteri tabanını genişletebilme gibi yeni fırsatlar sunuyor. Böylece onların işlerini büyütmelerine olanak sağlıyoruz.

Wi-Fi 6, siber güvenlik ve IOT ekosistemini içeren ürün ve çözümlerimiz servis sağlayıcıların ve onların müşterilerinin artan taleplerine cevap veriyor.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.