Güncel

İnteraktifPlus ile tanıtım faaliyetlerinizi hızlandırın!

İnteraktif Plus firması müşterilerine 2009 senesinden bu yana hizmet vermeye devam ediyor.

İnteraktifPlus ile tanıtım faaliyetlerinizi hızlandırın!

Son senelerde online hizmetlerin özellikle Pazar oluşturma konusunda ne derece büyük katkı sunduğu daha net şekilde fark edilmektedir. İnteraktif Plus firması da kurucusu Gökhan GÖKMEN’in eğittiği uzman kadrosu ile web sitenizin on binlerce kişi tarafından ziyaret edilmesi ve hizmet verdiğiniz sahada genel bilinirliğinizin artırılması için çaba sarf edecektir.

Seo hizmeti de dahil olmak üzere içerik üretimi konusunda eşsiz bir hizmet akışı geliştirilmiştir. İnteraktif Plus firması tanıtım yazısı üretimi sırasında anahtar kelime kullanımından içeriğin özgün, açık ve anlaşılır olmasına kadar her alanda sorunsuz bir destek sunmaktadır. 0212 461 75 87 numarası üzerinden firmanın hizmetlerine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. www.interaktifplus.com.tr linki üzerinden de genel çalışma politikasına ve tanıtım yazısı oluşturma hizmet detaylarına dair fikir sahibi olmak çok daha kolay olacaktır.

DA ve PA Değerlendirmeleri Ne Anlama Gelir?

DA sorgula adımı Domain Authority olarak tanımlanmaktadır. Firmanın temel hizmet kalitesine dair bilgi almak için DA değerleri çok kıymetlidir. Bu süreç içerisinde sitede yer alan metinlerin özgünlüğünden genel tasarımın yetkinliğine kadar size net bilgi verecektir.

DA ve PA verileri de dahil olmak üzere her alanda incelemelerin yapılmasının sonrasında siteniz üzerinde revizyon yapılacaktır. Hizmet yol haritasının hazırlanması ve aksiyon alınması için sitenin mevcut durumunun rasyonel olarak tespit edilmesi büyük önem arz eder.

PA sorgula aşamasında da Page Authority bir diğer adı ile sayfa otoritesi olarak tanımlama yapılır. Sitenizin açılış sayfası ya da seçmiş olduğunuz herhangi bir sayfa üzerinden bu değerin öğrenilmesi mümkün olacaktır. Özellikle tanıtım yazısına yer verilen sayfanın PA değerinin yüksek olması çok önemlidir. Sitenize girer girmez kullanıcıları karşılayacak olan bu sayfa üzerinden hizmete dair detayların özgün, açık ve anlaşılır şekilde sunulması gerekir. www.dapasorgula.com linki üzerinden DA verilerine dair gerekli olan incelemeleri ve ölçümleri yapmanız mümkün kılacaktır.

Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanmalıdır?

Tanıtım yazısı hazırlama aşamasında bu alanın uzman isimlerinden yardım alınması gerekir. İçeriğin şu hususlar dikkate alınarak şekillendirilmesi gerekiyor;

 • Tanıtım yazılarının firmanın vermiş olduğu hizmetin temel detaylarını içermesi gerekir.
 • Firmanın hizmet politikasına dair detaylara yer vermesi lazımdır.
 • Misyon ve vizyonun vurgulandığı bir metin oluşturulmalıdır.
 • Cümlelerin açık ve anlaşılır olması gerekir. Mümkünse metnin Seo kurallarına uygun hazırlanması lazımdır.
 • Bu detaylar aracılığı ile hazırlanan yazıların firmanız için bir kartvizit görevi göreceğinin de ayrıca bildirilmesi gerekiyor.

Tanıtım yazısı al aşamasını tamamlamak için www.tanitimyazisi.com.tr linki üzerinden erişim adımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Bu noktada kişilerin tanıtım yazısına dair beklentilerini net olarak açıklaması gerekiyor. Firma temelde sizin beklentileriniz ile rasyonel temel detayları dikkate alarak tanıtım yazısının hazırlanmasını mümkün kılacaktır.

Tanıtım Yazıları Firmanın Genel Bilinirliği İçin Neden Önemlidir?

Firmaların vermiş oldukları hizmetin daha büyük kitleler tarafından duyulması için internet platformlarının kullanılması bir zorunluluktur. İşletmelerin sadece kendi sahalarında aktif olmaları ve internet kullanımının sınırlı olması durumunda büyük sorunlar meydana gelebiliyor ve ilerleyen adımlarda finansal durumu da olumsuz etkileyebilmektedir. Tanıtım yazılarının sunmuş olduğu bilgiler ve içerik ile firmanın bilinirliği artırılacaktır.

Tanıtım yazılarının Seo uyumlu olması neticesinde firmanızın arma motorlarında da üst sıralara çıkması mümkün kılınacaktır. Tanıtım yazılarında firmadan daha öncesinde hizmet alan kişilerin yorumlarına yer verilmesi de büyük önem arz ediyor. Bu şekilde sizin hizmet sahanızda arayışta olan kişilere güven verme imkanını da elde edebilirsiniz. Tanıtım yazılarında hem mevcut durum hem de hedeflediğiniz kıstaslara yer vermeli vizyonunuzu vurgulamalısınız.

Tanıtım yazılarının ekseriyet ile Seo uyumlu olması gerekir. Seo uyumlu olan içeriğin oluşturulması için özel bir sistem geliştirilmiştir. Bu detaylar;

 • Seo uyumlu olan içeriklerin temelde özgün olması gerekir.
 • Kopya içerik barındıran sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer alması mümkün olmayacaktır.
 • Sizin hizmet verdiğiniz ve aktif olduğunuz alanın anahtar kelimelerinin metine yayılması gerekir.
 • Anahtar kelimeler anlam bütünlüğü arz eden ve kaliteli cümlelerde yer almalıdır.
 • Anahtar kelimelerin sadece başlıkta kullanılması olumlu sonuç getirmeyecektir. Hem başlıkta hem de metin içerisinde net şekilde yer almalıdır.
 • Metinlerin içerik bağlamında okuyan kişileri bilgilendirmesi gerekir. Gereksiz ve net bilgi vermeyen cümlelerin olduğu içeriklerden okuyucular kolaylıkla sıkılır. Bu site ziyaretçilerin sitede kaldıkları süreyi olumsuz yönde etkileyecektir.

Firma tarafından sunulan Seo hizmeti garantilidir. Alınan hizmetin doğruluğundan emin olabilirsiniz. Arama motorlarında firmanızın hızlı yükselişi üzerinden de bu sürece dair net bilgi sahibi olma fırsatını yakalayacaksınız.

Tanıtım Yazılarında Backlink

Tanıtım yazılarının web sitesi optimizasyonunda katkılarından biri de sitenize backlink kazandırmasıdır. Bu şekilde genel arama motoru sonuç sıralamasında ön plana çıkacaktır. Backlink arama motoru optimizasyonu konusunda en büyük etkiye sahip olan unsurlardandır.

Backlink sizin kendi internet sitenizin linkinin seçkin sitelerde yer alması ve bu sitelerden sizin sitenize yönlendirme yapılması manasına gelir. Sizin sitenize yer veren sitelerin kaliteli ve güvenilir olması durumunda arama motorlarında üst sıralara çıkmanız çok daha kolay olacaktır.

Sizin linkinize yer veren sitenin hem ziyaretçi sayısının yüksek olması gerekir hem de içerik bakımından kaliteli - prestijli olması gerekir. Konunun uzmanı olan temsilciler ile sitenizin popülerliğinin artırılması için Backlink fırsatından en profesyonel şekilde yararlanmanız sağlanacaktır. Size sunulan dönemsel raporlardan bu konuda dair net bilgi alma fırsatını da yakalayacaksınız.

Tanıtım Yazılarında Özgün İçerik Neden Önemli ?

İnternet sitelerinde kullanılan tanıtım yazılarında günümüzde en temel sorun özgün içeriktir. İnternet sitesi oluşturma konusunda hızlı davranmak isteyen girişimcilerin kullandıkları linklerden başlayarak web sitesine yerleştirmiş oldukları metinlere kadar kopya kendini göstermektedir. Bu metinlerin sorunlu olması durumunda hem ziyaretçi sayısı düşecek hem de arama motorlarında geri plana düşeceksiniz. Bu alanda en sıkı denetimleri yapan arama motorlarının başında Google geliyor.

Herhangi bir şekilde metinlerde hile olduğu fark edildiği anda arama motorunda bu sitelerin olabildiğince geri plana düşmesini sağlayacak bir algoritma geliştirilmiştir.

İçeriklerin kaliteli, doyurucu ve özgün olması hem ziyaretçileri memnun edecek hem de arama motorları üzerinden daha fazla kişiye erişmenizi de mümkün kılacaktır. Sunulan metinlerin uzman kalemlerden çıkması firmanın güvenilirliğini ve ziyaretçi gözündeki değerini de olumlu yönde etkileyecektir.

İnteraktif Plus Firmanızın Bilinirliğini Katlayacak!

İnteraktif Plus firması aracılığı ile alınan web sitesi destek hizmetleri sayesinde arama motorlarında ilk sıralara yerleşebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetin süresine siz karar vereceksiniz.

Verilen hizmetin kurumsal olarak bir yol haritasına uygun tamamlanması sağlanır. Bu yol haritası hazırlanırken sizin beklentileriniz ile sitenizin temel ihtiyaçları göz önünde bulundurulur. Asıl amaç sitenin tıklanma sayısının artırılması, arama motorlarında üst sıralarda yer almak ve ayrıca siteye giriş yapan kişilerin geçirdikleri sürenin artırılmasıdır.

Sunulan hizmet süresinin kısa vadeli ya da uzun dönemli olması sizin tercihlerinize bağlı olarak tamamlanacaktır. Bu hizmet sürecinde size sitenin temel gelişimine dair düzenli aralıklar ile bilgilendirmeler yapılacaktır.

Bilgilendirmelerin yapılmasının hemen sonrasında sistem gelişim gösterdiğini size reel olarak da belgeler üzerinden ispatlayacaktır. Raporlara dair merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan hususlar olursa size özel olarak atanan müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Raporlamalar sitenin gelişim iivmesini rasyonel olarak tarafınıza sunar. 

Yorumlar
Tavsiye ediyor
Gerçekten de kaliteli hizmetelr yaptığın fark ediyoruz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.