Güncel

İOS için Dogecoin cüzdanı yayına girdi!

İOS için Dogecoin cüzdanı yayına girdi, meme coin'in kurucu ortağı açıkladı!

İOS için Dogecoin cüzdanı yayına girdi!

Dogecoin (DOGE) için özel bir cüzdan uygulaması olan MyDoge Cüzdan, iOS kullanıcıları için piyasaya sürüldü. Haberi duyuran ise meme coin'in kurucu ortağı Billy Markus oldu. Detayları haberimizin devamından hep birlikte inceleyelim. 

 İOS için Dogecoin cüzdanı yayına girdi!

İOS için Dogecoin cüzdanı yayına girdi, meme coin'in kurucu ortağı açıkladı! Haber, Dogecoin'in kurucu ortağı Billy Markus tarafından 4 Mart'ta bir tweet ile duyuruldu:

Markus ayrıca, gözetimsiz cüzdan uygulamasının Dogecoin ekibi tarafından oluşturulmadığını söyledi. Bunun yerine, yaratılması bir grup bağımsız geliştiriciye emanet edildi.

MyDoge Cüzdan ekibi tarafından atılan bir tweete göre, uygulama herhangi bir kripto para birimi borsasından, Robinhood ve Coinbase dahil olmak üzere diğer kripto cüzdanlarından cüzdana DOGE transferini destekliyor 

Kullanıcılar, iOS 12.0 veya üstünü kullanan iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında uygulamayı çalıştırabilir. Ayrıca macOS 11.0 veya sonraki bir sürümünü kullanan Apple M1 çipli Mac'lerde de çalıştırılabilir.

MyDoge Cüzdan'ın App Store açıklaması, onu 'Halkın Para Birimi için Sosyal Cüzdan' olarak tanımlar. Konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “MyDoge, Dogecoin için ücretsiz, güvenli, gözetimsiz bir sosyal cüzdandır. Misyonumuz, Dogecoin meraklılarının Dogecoin evrenini keşfetmeleri ve arkadaşlarla bağlantı kurmaları/buluşmaları için bir topluluk oluşturarak günlük Dogecoin işlemlerinin sayısını artırmaktır. MyDoge ile Dogecoin'inizi güvenle satın alabilir, gönderebilir, alabilir ve saklayabilirsiniz."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.