Güncel

İpad için resmi Facebook uygulaması duyuruldu!

Tablet bilgisayar kullanıcılarının uzun süredir beklediği uygulama sonunda resmi olarak yayınlandı.


Facebook'un iPad'ler için yapılan uygulaması şirket tarafından yayınlandı. Şimdiye kadar bütün işlemleri Safari tarayıcısı üzerinden yaptıran Facebook'un artık uygulaması var. Tarayıcı üzerinden video , fotoğraf indirme gibi işlemleri yapamayan kullanıcılar artık uygulama sayesinde bu işlemleri de yapabilecekler. Daha önceden bu açığı gören uygulama geliştiricileri appstore'da birçok uygulama yayınladılar. İndirme sayısı çok yüksek olunca Facebook resmi olarak bir uygulama yapmaya karar vermişti. 

Yayınlanan Facebook uygulamasıyla artık işlemler daha güvenli olarak yapılabilecek. Ayrıca hız farkı da uygulamayla birlikte ortaya çıkmış olacak. Fotoğraflar daha büyük ve net görülebilecek. Tablet yan tutulduğunda ise menü sol tarafa yerleşiyor ve kullanım kolaylığı sunuyor. Videoların yüksek kalitede izlenmesi, oyunların tam ekran oynanması ve anlık mesajlaşma gibi özellikler de artık mümkün olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.