Güncel

iPhone 12 için kablosuz şarj cihazı!

Yeni iPhone 12 modelleri tanıtılmadan kablosuz şarj cihazı ortaya çıktı. İşte ürünle ilgili detaylar.


Bugün akşam saatlerinde yeni iPhone'ları tanıtması beklenen Apple'dan telefonlardan önce kablosuz şarj cihazı haberi geldi. Bu gelişen olayla birlikte yeni iPhone'larda da kablosuz şarj teknolojisinin kullanılacağı belli oldu.

iPhone 12 için kablosuz şarj cihazı!

Apple, iPhone 12 ailesini bugün gerçekleştireceği ''Hi, Speed'' etkinliği ile resmen tanıtmayı planlıyor ve tanıtıma kısa bir süre kala iPhone'la ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Japon akıllı telefon aksesuarları üreticisi MPOW, yeni iPhone'lar için geliştirildiğini ifade ettiği mıknatıslı kablosuz şarj cihazını duyurdu. MPOW, söz konusu ürün için yayınlamış olduğu sayfasında iPhone 12 ismini hiç geçirmese de cihazı tanıtırken yeni iPhone’lar için ifadesini kullanıyor.

MPOW, tanıttığı yeni kablosuz şarj cihazından “Bu ürün, yeni iPhone’lardaki şarj konumu ayarlamaya yarayan mıknatıslı kablosuz şarj mekanizmasını destekleyen bir kablosuz şarj cihazıdır.” şeklinde bahsediyor. Bu akşam tanıtılması beklenen iPhone'ların içinde kablosuz şarj teknolojisinin de yer aldığını düşünüyoruz. Bu ürünün ise iPhone kutularından çıkacağı belirsiz. Büyük ihtimalle ayrı olarak satılacak. Fiyatının ise çok da uygun olmayacağını tahmin etmek şimdiden mümkün. Normalde bu tür eklentiler 60-70 dolardan satışa sunuluyordu. Fakat işin içinde Apple markası olunca ürünün 120-130 dolar fiyatlarında olması muhtemel gibi gözüküyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.