Güncel

iPhone 5 değil, yeni iPhone'nun kutusu sızdırıldı!

İşte Apple'ın 12 Eylül'de gelecek amiral gemisinin kutusu!


Evet uzun zamandır beklenen o an dün geldi çattı. Apple 5. nesil yeni cihazları için gün verdi. Bekleyin denilen gün ise 12 Eylül'ü işaret ediyordu. Dün Apple tarafından yayınlanan davetiye ile iPhone'un 12 Eylül'de geleceği söylentileri netlik kazandı. iPhone 4S'ten sonra gelecek bu modele hepimiz iPhone 5 dedik. Fakat yeni Apple'ın yeni telefonunun adı iPhone 5 mi olacak?

Bu soru şuanda tüm dünyadaki Apple kullanıcılarının ve meraklılarının kafalarını karıştırırken, 12 Eylül'de yapılacak olan lansmanda yeni iPhone'nun yanı sıra başka cihazların da tanıtılması bekleniyor.

iPhone 5 ile ilgili bir çok haber yayınlandı, ancak hiç iPhone 5 olduğu konusunda bir işaret yoktu, "yeni iPhone" olarak adlandırıldı. iPad 3'te de aynı durumu yaşadık, iPhone 3 olarak düşünülen iPad "yeni iPad" olarak adlandırıldı. Her şey 12 Eylül'de belirlenecek. Apple'ın yeni sürprizlerine hazırlı olmak gerekir. Davetiyede de '5'in gölgede kaldığını söyleyebiliriz.

Resmin büyük hali için üzerine tıklayın.

Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan bu görüntü, Apple'ın yeni nesil iPhone'nunun adının yeni iPhone olarak karşımıza çıkması ihtimalini %100 arttırıyor. Bakalım bu iddialar ne derece tutarlı olacak ve Apple yeni cihazının ismini ne şekilde duyuracak. Yeni iPhone'nun kutusu olduğu iddia edilen bu görüntüler bir matbaada çekilmiş ve kutunun üzerindeki cihaz da farklı bir tasarıma sahip. En önemlisi ise Apple'ın yeni amiral gemisinin adının yeni iPhone olarak gözükmesi.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.