Güncel

iPhone 5 ve iPhone 4 için alınan bu karar üzecek!

Yeni bir iPhone almak isteyen kullanıcılar bu habere üzülecek!

iPhone 5 ve iPhone 4 için alınan bu karar üzecek!

Bugün milyonlara tanıtılan yeni telefonlar beraberinde bir çok sürprizi de getirmeyi ihmal etmedi. Apple, önceki iPhone'ların geleceğini netleştirdi. iPhone 5 ve 4'ten gelen üzücü haber yeni iPhone alacakların canını sıkacağa benziyor. Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından satın alınan iPhone 5 ve iPhone 4'lerin 0 satışının biteceği, Apple'ın üretimi durduracağını açıklaması lansmanın en şaşırtan kararlarından biri oldu.

1378839565_apple-iphone-5-sonlandirma-100913.jpg

Apple'ın politikasının yavaş yavaş raylarına oturduğu lansman nihayet geçtiğimiz dakikalarda sona erdi. Ana modellerde yeni nesil iPhone'nun modellerini ve tasarımını oturtan Apple, ara modelleri olan S modelleriyle donanımsal iyileştirmelerini oturtuyor. Buna gecikmeli bir pazar da diyebiliriz.

iPhone 5 ve 4 için alınan karar ne kadar gerekliydi bilinmez fakat, 4S'in 8 GB'lık modellerinin üretimine devam edileceği bugün netlik kazanan diğer konulardan birisiydi. 

Yorumlar
Misafir
Şuan bu haber beni çok üzdü.Gözyaşlarıma hakim olamıyorum naptın sen Apple :( Bre bre bre Alternatifsiz işletim sistemin olsada İnsanların hala başka markadan telefon almaları için bir çok nedeni var.Bu haber kimseyi üzmez emin ol teknoloji oku ekibi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.