Güncel

iPhone 5S N11.com ile Türkiye'de satışa sunuldu! (özel indirim)

n11.com her gün yeni iPhone'u 11 kişiyle buluşturacak!

iPhone 5S N11.com ile Türkiye'de satışa sunuldu! (özel indirim)

Türkiye’nin açık pazarı n11.com, her gün 11 şanslı üyesini, Türkiye’ye ilk kez satışa sunulan iPhone 5S ile buluşturuyor. En yeni teknoloji ürünü iPhone 5S’lere sahip olmak için n11.com’a üye olmak ve her sabah satın alacak ilk 11 kişiden biri olmak gerekli.

Dünyanın En Performanslı Akıllı Telefonu: iPhone 5S

Teknoloji harikası iPhone 5S’in üstün özellikleri saymakla bitmiyor. Yüksek performanslı A7 işlemcisiyle dünyanın 64 bit mimarisine sahip ilk akıllı telefonu olan iPhone 5S, aynı anda çalışan uygulamalar arasındaki geçişi göz açıp kapayana kadar gerçekleştirebiliyor.

1380190426_fff.jpg

Home düğmesi üzerinde yer alan yerleşik Touch ID parmak izi okuyucusu, kişisel bilgilerinize ve değerli içeriklerinize sizden başka hiç kimsenin ulaşamamasını sağlıyor. iPhone 5S’in 8 megapiksel fotoğraf çekebilen ve 1080p HD video kaydı yapabilen otomatik odaklama ve dual flaş özelliklerine sahip kamerası, dünyanın en başarılı mobil kameraları arasında yer alıyor.

n11.com’da %10 indirimle birlikte sunulan iPhone 5S, her gün 11 yeni üyeyle buluşmayı bekliyor. iPhone 5S'i satın alan ilk 11 kişiden birisi olmak için tıklayın, satış sayfasına gidin: n11.com - iPhone 5S 16GB (3 farklı renk)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.