Güncel

iPhone 5se üç farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor!

Apple'ın yeni 4inçlik telefonu iPhone 5se 3 farklı renk seçeneğiyle birlikte satışa sunulacak.

iPhone 5se üç farklı renk seçeneğiyle birlikte geliyor!

Apple şirketi İphone 6 serisiyle birlikte 4inç telefon üretimine son vermişti. Tıpkı diğer akıllı telefon üreticileri gibi Apple da 4inçten daha büyük telefonlar üreterek piyasaya sürmüştü. Ancak belli bir akıllı telefon kullanan kesim vardı ki onlar da 4inçten daha büyük telefon kullanmak istemiyordu. İphone 6'nın da 4.7inç olmasıyla beraber kullanıcıların çoğu 4inç telefon üreten başka firmalara kaydı.

1454845894_iphone-5se-pembe.jpg


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR>>

Belirli bir kitleyi geride bıraktığını düşünen Apple'ın da önümüzdeki ay İphone 5se adındaki telefonu tanıtacağı bilgileri daha önce sızdırılmıştı. Yeni İphone 5se'nin İphone 6'nın donanımını kullanacağı söyleniyordu. Daha önce İphone 5se'nin teknik özelliklerinden bahsetmiştik. tıklayarak haberimize gidebilirsiniz.

Geçtiğimiz saatlerde sızdırılan bilgi ise İphone 5se'nin üç farklı renk seçeneği ile birlikte geleceği yönünde. Bu üç renkten ikisi gümüş ve uzay grisi olacak. Üçüncü renk ise telefon firmalarının genellikle tercih etmediği renk olan Pembe. Pembe renginin ise bayan kullanıcılara telefonu almaya teşvik etmek için kullanılacağı söyleniyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.