Güncel

iPod Nano için bileğini deldi!

iPod Nano'yu herhangi bir aparat kullanmadan taşımak için bileğini deldi.

iPod Nano için bileğini deldi!

Apple'ın cihazlarının diğer şirketlerin cihazlarına göre farklı özelliklere sahip. Çünkü kullanıcılar öyle bağlanıyor ki Apple'ın ürünlerine zira böbreğini satarak iPad almak isteyen bir Çinliden tutun da bu haberimizde okuyacağınız iPod Nano ve mıknatıs vakasına kadar birçok ilginç örnek haberler bulunuyor.

1337095134_4fb0a7a926fdadave-hurban.jpg

Dave Hurban, iPod Nano'suna aşırı derecede bağlanmış. Hurban, cihazını her zaman yanında taşımak isteyecek kadar çok seviyor. Bağımlı kullanıcı Nano'su ile arasında herhangi bir ekstra aparat bile istemediği için olsa gerek bileğine dört adet delik açıp mıknatıs yerleştirdi. Hurban'ın derisinin üzerinde yer alan bu 4 mıknatıs sayesinde iPod Nano'yu herhangi bir aparat kullanmadan bileğinin üstüne koyarak yanında taşıması mümkün oluyor.

Yeni nesil iPod'ların metalden üretileceğinin bir garantisi olmadığını unutmuş gibi görünen Hurban, bakalım onlar içinde yeni çözümler üretecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.