Teknosa kadınlara özel ücretsiz PC eğitimi için Malatya'da!

Teknosa, "Kadın İçin Teknoloji Projesi" Kapsamında Malatya'lı Kadınlara Bir Ay Boyunca Ücretsiz Bilgisayar Kursu Verecek.

Teknosa kadınlara özel ücretsiz PC eğitimi için Malatya'da!

Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi; “Kadın İçin Teknoloji” Malatya'da sloganıyla Teknosa'nın yeni durak yeri Malatya oldu. Teknosa aylar önce başladığı bu uygulama kapsamında il il gezerek kadınlara özel ücretsiz bir şekilde bilgisayar eğitimi veriyor.

Teknosa’nın kadınlara yönelik başlattığı ‘Kadın İçin Teknoloji’ eğitimlerine aralıksız devam ediliyor. Bugüne kadar 34 ilde 7000’in üzerinde kadına bilgisayar eğitimi veren Teknosa’nın yeni durağı Malatya  oldu.


1337072259_smukadder13583a2ad35311be7by.jpg

Türkiye’nin teknoloji perakendeciliğinin ‘yıldız’ı Teknosa, ‘Kadın İçin Teknoloji’ projesi kapsamında eğitimlerine devam ediyor. Eğitimlerin yeni adresi Yalova oldu. Mayıs 2007’de başlayan ve bugüne kadar Türkiye’nin 7 farklı bölgesindeki onlarca il ve ilçede 7000’in üzerinde kadına teknoloji eğitimi veren Teknosa, Mayıs ayı boyunca Malatya'da eğitimlerini sürdürecek.

Teknosa’nın 3 yılı aşkın süredir uygulamasını yürüttüğü Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi Projesi, bugüne kadar İstanbul, İzmir ve Ankara’nın yanı sıra Van, Urfa, Kars, Afyon, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Denizli, Hatay, Erzincan, Rize, Nevşehir, Çorum, Siirt, Aydın, Gaziantep, Tatvan, Muş, Çankırı, Çanakkale, Adana, Şırnak, Kütahya, Artvin, Kilis, Iğdır, Manisa, Ağrı, Düzce ve Eskişehir gibi illerde de büyük ilgi gördü. Birçok kadınımız bu eğitimler sayesinde bilgisayar kullanmayı öğrenerek kişisel gelişimleri için önemli bir adım attı.

1337072650_teknosadan-kadinlara-ucretsiz-bilgisayar-kursu-20100623a2306148-01.jpg

Teknosa, “Kadın için Teknoloji” projesiyle, teknolojiyi kadınların hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline getirmeyi, kültürel ve sosyal yaşamlarına teknoloji ile katkıda bulunmayı hedefliyor. Bilgisayarda yazı yazma gibi temel uygulamalar, internet ve e-posta kullanımı gibi konularda eğitim almak isteyen başvurabilir.

Eğitime katılmak isteyenler: 444 55 99 numaralı Teknosa Asist Merkezi'nden 8'i tuşlayarak müşteri temsilcisine ulaşabilirler.

Eğitimin verileceği adres: 100. Yıl İlköğretim Okulu, Taştepe Mahallesi, 2. Cadde, 2. Sokak, Malatya