Güncel

İş Bankası mobil uygulaması çöktü!

Türkiye'nin en çok tercih edilen bankalarından olan İş Bankası'nın mobil uygulaması çöktü. İşte tüm detaylar.

İş Bankası mobil uygulaması çöktü!

Türkiye'de vatandaşların en çok kullandığı güvenilir bankalar arasında yer alan İş Bankası bugün mobil uygulamasında bazı sorunlar yaşıyor. İş Bankası mobil uygulamasına giren vatandaş, sistemden işlem yapamadığını fark edip konuyu sosyal medyada dile getirdi. Sosyal medyada bu probleminden söz eden kullanıcılar artınca da durum kısa sürede popüler hale geldi.

İş Bankası mobil uygulaması çöktü!

İş Bankası mobil uygulaması çöktü! - Resim : 1

Bugün öğleden sonra birçok İş Bankası mobil uygulamasının kullanıcısı "İşCep" uygulaması üzerinden yaptığı işlemleri görüntüleyemediğini bildirdi. Yaşanan problemler arasında en çok uygulamaya giriş yapılamaması ya da borsa izleme gibi eylemlerin gerçekleştirilememesi yer aldı. Site verilerine göre bugün 12:30 sonrasında başlayan sorun nedeniyle birçok kişinin İş Bankası ve İşCep uygulamasına erişim sağlayamadığı ortaya çıktı.

Şu anda uygulama üzerindeki problemler giderilmiş görünse de sorun ara ara kendini göstermeye devam ediyor. Bu kapsamda İş Bankası tarafından ise henüz gelen bir resmi açıklama yok. Problemi hala yaşadığını bildiren kullanıcılar olduğu kadar sorunun çözüldüğünü ifade eden kullanıcılar da mevcut. Bu kapsamda para alma gönderme ya da mal varlığına ulaşamama gibi sorunlar yaşayan kullanıcılar tüm endişelerini dile getirdi, söz konusu problemin kısa sürede çözülmesi için şirket elinden geleni yapıyor olmalı ki aksaklık sürekli olarak değil arada kendin göstermeye başladı.

Yorumlar
o.kuruluş
iş bankası ülkemizin saygın bir bankasıdır. şahsen böyle bir sorun yaşamadım. olsa bile iş bankası böyle sorunların üstesinden gelir evelallah. bunlar olsa olsa çekemeyenlerin karalama çabasıdır.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.