Güncel

İşte Apple'ın uzay gemisi kampüsünden son görüntüler! (Video)

Apple'ın uzay gemisi kampüsünün drone ile çekilmiş yeni görüntüleri 10.000 metrekarelik bir fitness merkezini gösteriyor.


İddialara göre Apple CEO’su Tim Cook, Cupertino’da inşa edilen uzay gemisi şeklindeki yeni genel merkezdeki ilerlemeleri takip etmek için Duncan Sinfield tarafından Drone ile kamera aracılığıyla çekilen video görüntüleri izliyor.

İlginizi çekebilir>>>

Duncan Sinfield 3 Mart itibariyle yine drone ile çekilmiş yeni bir görüntü yayınladı. Tamamlandığında 12.000 çalışanı barındırabilecek ofis alanı 2.820.000 metrekarelik yer kaplıyor. Kavisli tasarıma sahip bina dünyanın en büyük kavisli cam bölmelerinden oluşacak. Aynı zamanda 1.000 kişilik kapalı oditoryum, çalışanlar için 10.000 metrekarelik yeni spor salonu ve yeraltı tünelleri ile erişilen ve yaklaşık 11.000 aracın park edebileceği iki büyük garaj bulunuyor.

1457364644_apple-spaceship-hq.png

Ayrıca, yeraltı tünelleri (birisi Apple'ın yeni merkezinin dışındaki alanlarda gizlice geçmek için) avluya erişmek için kullanılır.

Aşağıda yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.


 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.