Güncel

İşte Bing'in yeni logosu!

Microsoft'un dev arama motoru kabuk değiştirdi!

İşte Bing'in yeni logosu!

Her gün aktif olarak milyarlarca kişinin kullandığı arama motorları, yenilenmeye devam ediyor. Pazardaki pastanın en büyük payını elinde bulunduran Google'ın yanında Microsoft'un yıllar önce istikrarlı bir yol çizdiği Bing arama motoru yer alıyor. 

Çok büyük bir kullanım alanına sahip olamasa da Bing, sunduğu geniş hizmet yelpazesiyle yaşamını sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde internete düşen yeni bir logo Bing'in kabuk değiştirdiğini ortaya çıkardı. Microsoft'un logo değişiminin üzerinden çeşitli hizmetlerde logo değişimine giden cephe, Bing'e de el attı. Eski logosundan daha keskin ve net renklerden oluşuyor. Sarı renkteki temasıyla Microsoft'un genel konseptine son derece uyumlu bir hale gelmiş durumda.

1379418282_ekranresmi2013-09-171142151379408817.jpg

Mobil dünyaya da sunulan bu değişim, milyonlarca kullanıcının beğenesini kazanacağa benziyor. Değişimi her zaman seven mobil kullanıcıların da düşünüldüğü bu yenilikte Android, Windows Phone ve iOS kullanıcıları da nasibini aldı. Yukarıda verdiğimiz logonun eski haline aşağıdan bakabilirsiniz.

1379418320_binglogo.jpg

Yorumlar
genel konsepte uygunluk açısından iyi ama görüntü olarak kötü
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.