İşte dünyanın en hızlı manyetik kablosuz şarj cihazı MagDart!

Realme, Android dünyasına yeni ve çok özel şarj ürün ailesini tanıttı. Firma bu ekipmanlarla telefonlarına yenilikçi ürünler sunuyor.

İşte dünyanın en hızlı manyetik kablosuz şarj cihazı MagDart!

Realme, Android telefonları için manyetik bir kablosuz şarj sistemi üzerinde çalışıyor ve bugün yeni teknolojiyi kullanacak kapsamlı bir ürün yelpazesini tanıttı. Realme, bu sistemi MagDart olarak adlandırıyor ve temelde Apple'ın iPhone 12 serisi telefonlar için sunduğu MagSafe sistemine karşı yüksek güçlü bir teknoloji sunuyor.

Serideki ana ürün, Realme'nin dünyanın en hızlı manyetik kablosuz şarj cihazı olduğunu söylediği 50W MagDart şarj cihazı olarak göze çarpıyor. Bir soğutma fanını içerisinde bulunduran ürün, farklı şekildeki hacimli bir küboid tasarıma sahip.

İşte dünyanın en hızlı manyetik kablosuz şarj cihazı MagDart! - Resim : 1

Realme, şirketin 65W SuperDart kablolu şarj cihazına takıldığında, MagDart şarj cihazının 4.500mAh telefon pilini 54 dakikada yüzde 100'e kadar dolduracağını iddia ediyor. Bu, Realme'nin 50W kablolu şarj cihazından  aldığınız performans kadar hızlı.

İşte MagDart ürün ailesi

Eğer MagDart Charger şarj cihazını, başka bir şarj cihazına takıp onu da telefonunuza bağlamak zorunda kalmak istemiyorsanız, Realme aynı zamanda biraz daha şık ve daha kullanışlı bir 15W MagDart kablosuz şarj cihazını tercih etmenize olanak tanıyor. Bu temelde Apple'ın MagSafe  şarj diskine benziyor. Ancak Realme yüzde 26,4 daha ince ve daha hızlı şarj hızları sunuyor. Realme'ye göre bu şarj diski, 4500 mAh'lik bir pili 90 dakikada dolduracak, bu gerçekten de Apple'ın kendi 15W şarj diskinden çok daha hızlı demek.

İşte dünyanın en hızlı manyetik kablosuz şarj cihazı MagDart! - Resim : 2

Kablosuz şarj kolaylığı bir yana, MagDart ve MagSafe gibi manyetik bir teknolojinin büyük bir avantajı, kaygan ve portsuz aksesuarlar için iyi bir seçenek gibi duruyor. Realme'nin MagDart ailesinde de bunlardan bir sürü var.

2'si 1 arada MagDart Güç Bankası, Apple'ın yakın zamanda piyasaya sürülen MagSafe Pil ailesine benziyor, ancak aradaki fark ürünü kullanırken, telefon standı olarak kullanabilmenize olanak sağlayan bir yuva ile birlikte gelmesi.

İşte dünyanın en hızlı manyetik kablosuz şarj cihazı MagDart! - Resim : 3

MagDart Kılıf ise, USB-C bağlantı noktası ve kulaklık jakının yanı sıra yerleşik MagDart bağlantısına sahip yeni Realme GT amiral gemisi telefonu için karbon fiber tarzda bir kılıftır.

İşte dünyanın en hızlı manyetik kablosuz şarj cihazı MagDart! - Resim : 4

MagDart Cüzdanı ise, tahmin ettiniz gibi Apple'ın MagSafe cüzdanına benzer şekilde ve üç kartlı bir kılıf. Ama bunun bir telefon dayanağı mevcut.

İşte dünyanın en hızlı manyetik kablosuz şarj cihazı MagDart! - Resim : 5

Belki de bu ürün ailesinde en iyisi, ters kablosuz şarjla çalışan, selfie'ler için açılır bir halka ışık olan MagDart Beauty Light'tır. 60 mini LED'e sahip bu ürün, parlaklık ve renk sıcaklığı gibi ayarları yapmanıza olanak tanıyan  özel bir kontrol düğmesine de sahip.

İşte dünyanın en hızlı manyetik kablosuz şarj cihazı MagDart! - Resim : 6

Realme, bu ürünlerin hiçbirinin çıkış tarihi veya fiyatlandırması hakkında hiçbir açıklama yapmadı. Şuan için MagDart cihazıyla çalıştığı onaylanan mevcut tek telefon Realme GT modeli. Ancak, yalnızca özel sürümünü satın alırsanız bu ürünleri kullanabilirsiniz. Realme, bu ekosistemi, yukarıdaki resimlerde gösterilen ve doğrudan MagDart'ın yerleşik olduğu Realme Flash adlı bir “konsept telefon” ile göstermişti. Ancak henüz piyasaya sürmeye yönelik herhangi bir planı yok gibi gözüküyor.

Sizler yeni MagDart ailesi ekosistemini beğendiniz mi ? Düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın. Son güncel gelişmeleri takip etmek için her zaman bizimle kalın.