Güncel

İşte Jennifer Lawrence'ın Yeni Projesi

Son zamanların en popüler kadın oyuncularından biri olan Jennifer Lawrence, yakın zamanda hayranlarının karşısına bambaşka bir proje çıkmayı planlıyor.

İşte Jennifer Lawrence'ın Yeni Projesi

Açlık Oyunları film serisiyle adını duyuran ve tüm dünya genelinde popülaritesinin artmasını bu seriye borçlu olan Jennifer Lawrence, yeni ve daha önceki tarzından bambaşka bir film ile takipçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Lawrence bu yeni projesinde, ünlü yetenek avcısı ve menajer Sue Mengers'ı canlandıracak. Eğer bu teklif kabul edilirse yönetmen koltuğunda ise Paolo Sorrentino oturacak.

Söz konusu filmin senaryosunu ise Lauren Schuker Blum, Rebecca Angelo ve John Logan yazdı. 2011 yılında 81 yaşındayken hayatını kaybeden Sue Mengers, tam bir yetenek avcısı olarak tanınıyordu. Müşterilerine son derece bağlı olan menajer aynı zamanda onlara oldukça yüksek maaşlar sağlardı.

İşte Jennifer Lawrence'ın Yeni Projesi

Dönemin genç aktrisleri Ali McGraw, Dyan Cannon, Faye Dunaway, Candice Bergen, Cybill Shepherd'u destekleyen ve onların önemli birer isim haline gelmesini sağlayan ünlü menajer, maalesef zaman içerisinde brüt anlaşmalar konusunda yetersiz kalmaya başlamış ve 70'lerin sonu 80'lerin başında değişmeye başlayan kontrol şartlarına ayak uyduramayarak hızla müşteri kaybetmeye başlamıştı.

Projenin isim haklarını satın almayı çok isteyen ve bu amaçta kesinin ağzını iyice açan Apple ise, her an bu isteğine kavuşabilir. Proje için şu an itibariyle istenen bedel tam 200 milyon dolar ancak içerisinde Henry Cavill, Sam Rockwell, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, Catherine O'Hara, John Cena, Samuel L. Jackson ve Dua Lipa gibi isimleri barındırdığı düşünüldüğünde, bu rakam çok da fazla gelmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.