Güncel

İşte karşınızda Yandex ofisleri!

Türkiye'de yayına bomba gibi başlayan Yandex şirketini biraz daha yakından tanıyalım!

İşte karşınızda Yandex ofisleri!

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye'de mesai saatlerine başlayan Yandex internet alemine bomba gibi bir giriş yaptı. Türkiye'de alternatifi olmayan bir çok alanda sıkı alternatifi sunmaya geldik diyen  firma bir çok alanda yeniliklere öncülük yapmaya hazırlanıyor.

Hatırlarsanız Yandex ile ilgili yenilik haberlerini sizlere sunmuştuk:

Yandex’in 11 ofisi bulunuyor: altısı Rusya’da, üçü Ukrayna’da, biri Türkiye’de ve biri de California, ABD’de. Yandex’in ofisleri farklı saat dilimlerinde yer alıyor; kat sayısı, büyüklük ve çalışan sayısı açısından farklılık gösteriyor. Şirketin tüm ofisleri bulundukları ülkeye bakılmaksızın aynı tarzda dekore edilmiş olmakla birlikte her birinin kendine özgü bir görünüşü bulunuyor.

Modern bir iç tasarıma sahip olan ofisler parlak renkler ve sıra dışı ayrıntılarla donatılmış bulunuyor. Bunların arasında ahşap kaplama duvarlar, saksı bitkileri, hamaklı bekleme salonları da yer alıyor.

İnsanlar zamanının büyük kısmını işte geçirmektedir. Bu yüzden çalışanlarımıza konforlu, güzel ve eğlenceli bir ortam sağlayarak işyerini olabildiğince konforlu kılmak bizim için önemlidir.

1332633810_dbpix-yandex-building-tmagsf.jpg

Yandex ofislerinin büyük kısmında açık ofis düzeni kullanılıyor. İnsanların birlikte çalışmayı ve konuşmayı tercih ettiği Yandex’te kapalı kapılar pek popüler değildir. Ofis ortamında her yerde kullanılabilen kablosuz ağlar sayesinde laptopunuzu koridora, kütüphaneye, kafeteryaya ve hatta bir kupa kahve alarak terasa; kısacası istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

Yandex, aynı zamanda iş haricinde kullanılacak alanlar da sunmaktadır. Ofislerimiz yalnızca iş için değil; dinlence, iletişim ve genel olarak günlük hayatı sürdürmek için konforlu ortamlar sağlar.

Konfor ve iletişimin güçlü olduğu Yandex ofislerine ait galerimize göz atınız:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.