Tango Tango isimli uygulama biraz daha fazla yer kaplıyor. Boyutu 13 megabayt olan Tango, grup chat desteği olmaması, BlackBerry ve Symbian telefonlarda kullanılamaması, Facebook entegrasyonu olmaması gibi eksikleriyle kullanıcı açısından büyük dezavantaj sağlıyor. Avantajı sayılabilecek tek özelliği ise masaüstü uygulamasının da bulunması.

WhatsApp WhatsApp'ın boyutu yaklaşık 10 megabayt. Uygulamayı en çok popülerleştiren özellikler arasında resim ve video gönderme destekleri bulunuyor. Uygulamada toplu sohbet 'Grup Chat' yapabiliyorsunuz. Uygulama Windows Phone, BlackBerry, Symbian telefonlarda çalışabiliyor. WhatsApp iTunes üzerinden 0,99 $'a indirebilirken diğer cihazlar için ücretsiz kullanım sunulan ilk yılın ardından yıllık 0,99$ ücret talep ediliyor.

Message Me Message Me, WhatsApp kadar olmasa da ilgi gören bir başka uygulama. PIN kodu, ID özelliği ile telefon numaranızı vermeden iletişim kurabildiğini bu uygulamanın dezavantajları ise Windows Phone, BlackBerry, Symbian desteğinin olmaması, sesli veya görüntülü görüşme yapılamaması ve masaüstü uygulamasının olmaması.

WeChat WeChat, boyutu en büyük mobil mesajlaşma uygulaması. 19 megabaytlık uygulama, Windows Phone, BlackBerry, Symbian telefonlarda çalışabildiği gibi görüntülü konuşma, sesli görüşme, kişi ekleme gibi birçok özelliğe de sahip. Uygulama Hong Kong, Endonezya, Malezya, Singapur ve Çin gibi ülkelerden yoğun talep görüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.