Güncel

İzlemek için yeni listelenen en popüler üç kripto para birimi!

İzlemek için yeni listelenen en popüler üç kripto para birimi!

İzlemek için yeni listelenen en popüler üç kripto para birimi!

Kripto para piyasası şu anda uzun süreli bir ayı piyasası sırasında konsolidasyon aşamasında olmasına rağmen, yatırımcılar hala yeni listelenen dijital varlıkların olasılıklarına ilgi gösteriyor gibi görünüyor. Bu kavram, önemli ticaret hacmi ile vurgulanmaktadır.

İzlemek için yeni listelenen en popüler üç kripto para birimi!

8 Aralık itibariyle, CoinMarketCap tarafından takip edilen günlük piyasa işlem hacmine göre ilk üç yeni kripto para birimi, platformda listelendikten sonraki bir gün içinde 4 milyon doları aşan kümülatif bir piyasa değerini kontrol etti.

Ethereum (ETH) blok zinciri üzerinde çalışan Black Dragon Society (BDS), 0,000003226 dolarla el değiştiriyordu ve 2,87 milyon doları aşan işlem hacmiyle en yüksek işlem hacmine sahipti. İkinci sırada, 0,1298 dolardan işlem gören MxmBoxcEuspe Token (MBE) 2,83 milyon dolarlık işlem hacmine sahipti. MBE-Ultimate nihai blok zinciri, akıllı sözleşmelerle uyumlu, merkezi olmayan, verimli ve enerji tasarruflu bir halka açık zincirdir.

İzlemek için yeni listelenen en popüler üç kripto para birimi! - Resim : 1

Ticaret hacmine göre ilk 3 popüler yeni kripto para birimi. Kaynak: CoinMarketCap

OpenAI ERC (OPENAI ERC), son 24 saatte 1,15 milyon doları aşan işlem hacmiyle üçüncü oldu. Open Ai ERC20, Open Ai ekibine ve kullanımı ücretsiz telgraf botuna bağlı değildir, ancak Open Ai ERC20 belirteci ile gerçekleşen tüm işlemlerin %1'i Open Ai'nin arkasındaki ekibe bağışlanacaktır.

Özellikle, OpenAI ERC, son 24 saatte %258,75 artarak, 0,03256 $'dan el değiştirerek ve 3,2 milyon $'lık tamamen seyreltilmiş piyasa değeriyle yeni listelenen kripto para birimlerinin kazanımlarına öncülük etti.

İzlemek için yeni listelenen en popüler üç kripto para birimi! - Resim : 2

Günlük kazançlara göre ilk 3 yeni kripto para birimi. Kaynak: CoinMarketCap

Son 30 günde CoinMarketCap'e eklenen yeni kripto para birimlerinin kazanımlarında Swapify (SWIFY) ikinci ve Digimon Rabbit (DRB) üçüncü sırada yer aldı.

Yeni listelenen kriptolara dikkat 

Yeni kripto para birimlerinin kısa sürede önemli getiriler sağlamasına rağmen, yatırım yapmadan önce kapsamlı bir çalışma yapılmalıdır. Finansal taahhütlerde bulunurken, örneğin, belirteç ile gerçekleştirilebilecek işlevler kapsamlı bir şekilde araştırılmalıdır.

Özellikle, bazı varlıkların tanımlanmış bir amacı vardır, ancak geçmişte dolandırıcılar, halı çekme ve pompalama ve boşaltma gibi planlar yoluyla yatırımcı parasını çalmak amacıyla yeni kripto para birimleri çıkardılar.

Genel olarak, piyasaya giren yeni varlıklar, daha sonra meydana gelebilecek potansiyel bir piyasa canlanmasından kar elde etmeyi umuyor.

İzlenecek altcoinler

Bunun dışında, yıl sona ererken Finbold, Chainlink ( LINK ), Polygon ( MATIC ) ve Binance'in yerli BNB ( BNB ) token'ı dahil olmak üzere Aralık 2022'de izlenmesi gereken en iyi beş altcoini vurguladı. Yatırımcıların Aralık ayında izleme listelerinde tutmaları gereken düşük sermayeli piyasadaki en umut verici beş kriptoya ek olarak.

Sonuç olarak, bu alternatif kripto para birimlerinden herhangi biri olumlu performans göstermeye devam ederse, platformlarında iyileştirmeler yaparsa ve daha fazla sayıda yatırımcıyı çekerse, bir zamanlar tek olanın başarısızlığının neden olduğu yıkımdan endüstrinin toparlanmasında güçlü bir itici güç haline gelebilir.

Yatırım yapmaya değer kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için " Şimdi Satın Alınacak En İyi Kripto " yazımızı okuduğunuzdan emin olun.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.