Güncel

İzmir'de Stephen Hawking için lokma döktüler!

İzmir'in Karaburun ilçesinde Stephen Hawking'in ölümü sebebiyle lokma döküldü!

Stephen Hawking adına lokma!

14 Mart'ta 76 yaşında hayatını kaybeden Stephen Hawking için İzmir Karaburun'da lokma döküldü. İlçede görev yapan fizik tedavi uzmanı Alpaslan Bilen tarafından Stephen Hawking adına Karaburun Atatürk Meydanı'nda vatandaşlara hem lokma ikram edildi hem de Hawking'in bilimsel çalışmaları anlatıldı.

Alpaslan Bilen, açıklamasında, Ben fizik tedavi uzmanıyım, mesleki olarak yakınlığımız var. Böyle bir insanın hayatını kaybetmesiyle dünyanın bir ışığı söndü, geriye kitapları kaldı. Onu anmak için vatandaşların da bu insanın yaptığı çalışmaları bilmesi amacıyla lokma döktürdüm. sözlerini kullandı.

Bilen, vatandaşlara Stephen Hawking'in bilimsel çalışmaları hakkında bilgiler verdiğini belirtti ve etkinliğe olan ilginin kendisini mutlu ettiğinin de altını çizdi. Vatandaşlar da kendisine teşekkür etti ve Hawking adına dua ettiler.

İzmir'de Stephen Hawking için lokma döktüler! - Resim : 1

Yorumlar
murat
izmirde her kosede bir lokma doken görmek kesinlikle mümkündür bu stephen hawking te olabilir stewe jobs ta olabilir izmirn gözünü seveyim ya helal olsun :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.