Güncel

James Bond Skyfall için yeni fragman yayınlandı!

Önümüzdeki ay galası yapılacak olan James Bond Skyfall için fragman yayınlandı.

James Bond Skyfall için yeni fragman yayınlandı!

James Bond Skyfall filminin son çekilen versiyonuna ilk olarak Temmuz ayında bir fragman yayınlanmıştı. Gelecek ay uluslararası sinemalarda gösterime girecek olan James Bond Skyfall için şimdi bir fragman daha yayınlandı.

James Bond Skyfall 23. Bond filmi olarak karşımıza çıkacak. Film ayrıca James Bond serisinin 50. yıldönümü ile aynı zamana rastlayan 26 Ekim 2012 tarihinde Londra'da galası yapılması için hazırlık yapılıyor.

1348243373_skyfall.jpeg

MI6 ciddi bir saldırıya uğrar ve kurumun değerleri temelden sarsılır. M'e karşı sadakat testinden geçen ajan James Bond kişisel bedelleri ağır olsa da, tehdidi bulup her ne pahasına olursa olsun yok etmelidir. Zira MI6'yı ciddi riske sürükleyen isim Silva adında gözü kara, gizemli bir adamdır.

Sinema tarihinin en uzun soluklu aksiyon film serisi olan gizli ajan 007 James Bond'un nefes kesen macerası bu sefer İngiltere, Rusya ve Türkiye ekseninde Avrupa'yı merkezine alıyor.

Serinin 23. filmi olan Skyfall'da 2000'li yılların son Bond'u olarak Daniel Craig'i izlerken ünlü aktöre M rolünde seyircinin alıştığı üzere Judi Dench, Silva rölünde Javier Bardem, hükümet görevlisi Mallory olarak Ralph Fiennes, seksi Bond kadınları olarak ajan Eve rolünde Naomie Harris ve Severine rolünde Bérénice Marlohe eşlik ediyor.

Yönetmen koltuğunda Sam Mendes'in oturduğu filmin Türkiye dışındaki diğer çekim mekanları arasındaysa Şangay, Londra ve İskoçya'nın kuzey bölgeleri yer alıyor.

Aşağıda filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.