Güncel

Samsung, iPhone 5'i yasaklatacak mı?

Samsung beklenen davayı doğruladı!


Apple ve Samsung arasındaki ABD'de gerçekleşen davaya Samsung'un, iPhone 5 modelini de dahil edeceği haberlerini daha önce yayınlamıştık. Bu haber Samsung Global, tarafından resmen duyurularak onaylanmış oldu.

Samsung'un bu davaya iPhone 5'i dahil etmek için hangi talep ve şartları koyduğu ise görülecek mahkemede belli olacak.  Daha önce gelen haberlerde Samsung'un, iPhone 5'i LTE desteklemesi durumunda dava edeceğini zaten biliyorduk ve bu haberi sizlerle paylaşmıştık.

1348211429_applevssamsung1339665503.jpg

Samsung elinde LTE ile ilgili şebeke patentleri bulunuyor ve büyük ihtimalle bu patentleri kullanarak iPhone 5'e karşı savaş açmış olacak. Samsung zaten aldığı cazanın acısından mıdır bilinmez, Apple ve iPhone 5'e karşı açık bir savaş başlatmış görünüyor.

Samsung büyük bir ihtimalle davaya dahil ettiği talep ve şartları mahkemeye sunarak iPhone 5'in yasaklanmasını isteyecektir.

Yorumlar
Misafir
iphone canina susadi artik
Cevapla
sami
teknoloji oku sürekli takip ettiğim bi uygulama. istemeyen takip etmez. ne kadar nankör insanlar var. adamlar güncel teknolojiyi tek uygulamada birlestirmisler hala burnu havalarda olanlar var. okumayın kardeşim o zaman. teknoloji oku siz gidince yayınını mi kesecek sanıyorsunuz . hadi oradan hadiiiii oradannnn
Cevapla
Misafir
Gelismelerden haberiniz oluyor arkadaslar iste. Uygulama da sorunsuz. Destek olalim arkadaslara sikayet etmektense.
Cevapla
Misafir
Editör arkadaşlar çeviri haberciliği yaptığı için teknolojik gelişmelerden haberdar değil. O yüzden sorulara cevap vermemeleri normal.
Cevapla
deli dumrul
pardon benim hatam ben teknolojiyle ilgili haber yapıyorsunuz sandım. soru soracaginizi akıl edemedim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.