Jeff Bezos'dan Leonardo DiCaprio'ya atar: "Buraya gelsene, bir şey göstereceğim"

Dünyanın en zengin insanlarından Jeff Bezos, Twitter üzerinden Leonardo DiCaprio'ya atar yaptı.

Jeff Bezos'dan Leonardo DiCaprio'ya atar: "Buraya gelsene, bir şey göstereceğim"

Amazon CEO'su ve dünyanın en zengin isimlerinden Jeff Bezos bu sefer farklı bir konuyla gündem oldu. Geçtiğimiz dönemde Los Angeles’ta düzenlenen bir gala etkinliğinde, Bezos’un kız arkadaşı Lauren Sanchez ve Leonardo DiCaprio'nun sohbeti gündem olmuştu. Sohbetleri sırasında Bezos'un kız arkadaşı Sanchez’in DiCaprio’ya hayran hayran bakması dikkat çekmişti.

Sosyal medyada gündem olan bu konu Jeff Bezos'un sinirlerini bozmuşa benziyor. Bazı kullanıcılar “Bay Leo, sizin kız arkadaşınızı çalan adam” yorumlarında bulununca Bezos da duruma tepkisiz kalamamış görünüyor.

Jeff Bezos'un Leonardo DiCaprio'ya yaptığı atar gündem oldu!

Söz konusu video o kadar yoğun paylaşıldı ki Jeff Bezos konuya tepkisiz kalamadı. Twitter üzerinden DiCaprio'ya "atar" yapan Jeff Bezos'un yeni paylaşımı da gündem oldu. Jeff Bezos yaptığı paylaşımda “Tehlike! Dik kayalık, ölümcül düşme riski” yazan bir tabela önünde çekilmiş fotoğrafını yayınladı. Bezos fotoğrafın üstüne ise, “Leo, buraya gelsene, sana bir şey göstereceğim…” ifadesini yazdı. Jeff Bezos 2019 yılının başından beri Sanchez ile ilişki yaşıyor. Amazon CEO'su ilişkisinin başladığı aynı dönemde 25 yıllık evliliğini sonlandırmıştı. 

Jeff Bezos'un yaptığı atar sosyal medyada da gündem oldu. Bazı kullanıcılar Bezos'un tepkisini "ergen atar" olarak nitelendirdi. Bazıları da "Dünyanın en zengin insanı da olsan konu hep aynı" gibi yorumlarda bulundu. DiCaprio cephesinden ise konuyla ilgili bir cevap gelmedi.