Güncel

WhatsApp Android cihazlar için yeni bir güncelleme yayınladı

WhatsApp Android cihazlar için yeni bir güncelleme sürümü yayınladı. İşte detaylar.

WhatsApp Android cihazlar için yeni bir güncelleme yayınladı

WhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncelleme sundu. 2.21.23.10 sürüm numarasına sahip güncelleme Android cihazlar için bazı değişiklikler getirecek.

3 ay önce WhatsApp, ana telefonunuzda aktif bir İnternet bağlantısı olmadan bağlı cihazlarda WhatsApp'ı kullanmanıza izin veren yeni bir özelliği kullanıma sundu: çoklu cihaz! İlk aylarda, beta test kullanıcıları WhatsApp'ı aynı anda 4 adede kadar bağlı cihazda ve 1 telefonda kullanmak için Çoklu cihaz beta sürümüne geçtiler. Bir süre sonra, WhatsApp'ı kullanan diğer kullanıcılar çoklu cihazı da deneme şansına eriştiler.

WhatsApp Android cihazlar için yeni bir güncelleme yayınladı

Şimdi ise WhatsApp Android  güncellemesi ile bazı değişiklikler getiriyor. WhatsApp beta sürümünde, kullanıcıları gelecekteki bir güncellemede çoklu cihaza güncelleme yapmaya zorlayabilir. Ayrıca yeni güncelleme ile çoklu cihaz beta programından çıkma seçeneği kaldırıldı. "Çoklu cihaz beta" satırı artık görülemiyor: bu da kullanıcıların artık çok cihazlı beta programından çıkamayacakları anlamına geliyor. Çoklu cihaz beta sürümüne katılmadıysanız ve değişiklikler WhatsApp hesabınıza da uygulandıysa, bu güncelleme bağlı tüm cihazlarınızın oturumunu kapatmıştır.

WhatsApp kısa süre önce WhatsApp Masaüstü Beta'da (çoklu cihaz sürümü) sohbetleri sabitleme özelliğini yayınladı. Bu özellik, iOS için de sınırlı sayıda kişiye sunuluyor, ancak büyük bir kullanıma henüz sunulmadı. Çoklu cihaz özelliği henüz çok yeni olduğundan bazı problemlerle birlikte gelmesi muhtemel. Çoklu Cihaz'ın iyileştirilmesine yardımcı olmak için çoklu cihazla ilgili herhangi bir arızayı WhatsApp Destek'e bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Leyla nur
wahtap wab de keşke cihaz bağlı aktif göstermese onada bi çare gelse 🙄😏
Cevapla
Tural
VacApda. Mene kod gelmir
WapSad
Wapsad
Cevapla
yusuf Cukadar
Çok güzel teşekkürler wapsad
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.