Güncel

'Jobs' filminde 'Steve Wozniak' rolünün sahibi de belli oldu!

Daha önce Steve Jobs rolünü

'Jobs' filminde 'Steve Wozniak' rolünün sahibi de belli oldu!

Hatırlayacak olursanız sizler için daha önce duyurduğumuz, Steve Jobs'un hayatının bir film haline getirileceğini haberimizde paylaşmış, hatta çekilmesi planlanan ve hazırlıklarının başladığı bu filmde Steve Jobs'u oynayacak yakışıklı oyuncunun da Ashton Kutcher olduğunu dile getirmiştik.

Son zamanlarda filmde Steve Wozniak rolüne uygun bir isim arama çalışmaları devam ediyordu ki, geçtiğimiz gün o isim de tamamlandı, roller birer birer sahiplerini buldu. Canlandırılacak kişiler, yakın zamanda ölüm haberiyle dünyayı üzen Steve Jobs ve hala hayatta olan Steve Wozniak, iki kurucunun hayatı. Gençliklerine bakılarak seçilen oyuncuların son derece benzerlik gösterdiğini söleyebiliriz.

1335518027_6a00d8341bfc7553ef016304d13bb0970d-450wi.jpg

Son zamanlarda internet üzerinde de büyük tartışmalara sebep olan Wozniak rolünün kimin oynayacağına karar verildi: Josh Gad. /Josh Gad, şu an South Park yapımcıları Matt Stone ve Trey Parker'ın Broadway'de sergilenen oyunu 'Book of Mormon'da baş rolde oynuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.