Joy FM Etkisi Artık İzmir’de…

Joy FM yayın ağını genişleterek 97.7 frekansı ile İzmir’de yayına başladı.

Joy FM Etkisi Artık İzmir’de…

Türkiye’de yabancı müzik radyo istasyonları arasında en uzun dinlenme süresine sahip, az anons ve kaliteli müzik anlayışı ile İstanbul’un sevilen radyo istasyonu Joy FM, İzmirliler’den gördüğü ilgi nedeniyle yayın ağını genişleterek İzmir’de 97.7 frekansından yayına başladı.

1335948413_image001.gif

Spectrum Medya CEO’su Ali A. Abhary Joy FM’in İzmir’de yayına başlaması ile ilgili olarak “Kaliteli müzik anlayışı, programları ve çaldığı şarkılarla müzikseverler tarafından beğenilen, en çok dinlenen radyolar arasında yer alan JoyFM, İzmirliler’den büyük ilgi görüyor. İnternet üzerinden Joy FM’i dinleyenlerin %15’i* İzmirliler’den oluşuyor. Bizler de bu yoğun talep üzerinde Joy FM’i İzmirliler’le buluşturma kararı aldık ve 97.7 frekansından yayına başladık. Joy FM İstanbul’dan sonra Ankara ve İzmir illerinde başladığı yayınları sayesinde artık Türkiye’deki yabancı müzik dinleyicilerinin %70’ine ulaşıyor” dedi.

1335948383_joyfmizmir.jpg

Joy FM, İzmir’de 97.7 frekansının yanı sıra Digiturk 408. kanal üzerinden, D-Smart’ta 536. Kanal üzerinden, Türksat ve Eurobird uydu kanalları, akıllı telefon uygulamaları ve internette joyfm.karnaval.com adresinden de Türkiye ve dünyadaki dinleyicilerine ulaşıyor.

Spectrum Medya Grubu kimdir?

1335948543_ekran-alintisi.jpgTürkiye’nin ilk slow müzik radyosu Joy FM, bir Spectrum Medya kuruluşudur. Spectrum Medya, Türkiye’nin önde gelen ulusal ve yerel radyoları Süper FM, Metro FM, JoyTurk, Joy FM ve Radyo Mydonose’u çatısı altında toplamaktadır. Radyo yayıncılığı ve dijital hizmet servisleri ile Türkiye'nin en büyük 3 radyo yayıncısından biridir.