Güncel

Kapşonlu ile Laptop çantası yapımı (video)

Kapşonlu bir sweatshirt ile kendi dizüstü bilgisayarı çantanızı kendiniz yapmak ister misiniz?


Çok basit bir şekilde hem şık hem de kullanışlı bir dizüstü bilgisayar çantası yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izledikten sonra artık sizde kapşonlu bir sweatshirt ile harika bir çantanın nasıl kolay bir şekilde yapıldığını görüp kendiniz için yapmaya başlayabilirsiniz.

Videoda da izlediğiniz gibi kolay bir katlama tekniği ile katlanan sweatshirt hem koruyucu, hem şık, hem kullanışlı hem de orijinal bir dizüstü bilgisayarı çantasına dönüştü. Bu çanta ile diğer dizüstü bilgisayarı çantaları arasında fark yaratacak ve gören herkesin hayran kalmasını sağlayacaksınız. Çevrenizdekiler bu şık dizüstü bilgisayarı çantasını öğrenmek için sıraya girecek.

1332598112_laptop-cantasi.jpg

Laptop çantasının haricinde birden fazla şekle sokabileceğimiz kapşonlu sweatshirt ile kolay bir katlama şekliyle rahat bir yastık yapabilir ve ayrıca farklı bir kullanım tekniğiyle şık bir sırt çantası da yapabilirsiniz.

Aşağıdaki videoda görüldüğü gibi şekilden çekile giren sweatshirt gerektiğinde çanta gerektiğinde yastık hatta bebek taşıyıcı şekline dahi dönüştürebilirsiniz. Kendi modanızı basit bir kapşonlu bir sweatshirt ile yaratabilir ve çevrenizdekilerin hayranlık dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.