Güncel

Windows 8'il tablet tanıtımda dondu!

Windows 8'in kullanıldığı ilk tabletlerin tanıtımında Windows 8 dondu...

Windows 8'il tablet tanıtımda dondu!
Dünya'nın önde gelen yazılım üreticisi firma Microsoft'ûn son çıkardığı işletim sistemi Windows 8'in Consumer Preview sürümü ilk tabletlere yüklendi, tantım aşamasına gelinince istenmeyen bir durumla karşılaşıldı. 

1332589265_windows8metro.jpg

Geçtiğimiz günlerde Convergence 2012 etkinliğinde Microsoft'un yeni metro arayüzü tanıtılıyordu. İlk defa bir tablet bilgisayarda kullanılması hakkında detaylar verilen toplantıda Windows 8 li tablet dondu. Microsoft ERP ürün yönetim müdürü Fred Studer'ın yaptığı tanıtım sırasında, parmaklarını ekranın üzerinde kaydırarak akıcı kullanımdan bahsediyordu. Tam o sırada Microsoft ERP bölüm başkanı Kirill Tatarinov'a vermek isteyince Windows 8'li tablet bir anda kitlenip kaldı.

1332589245_0320120433convergence5.jpg

Tatarinov
'henüz üzerinde çalışıyoruz arkadaşlar, burada gördüğünüz gibi' dedi ve Windows 8'in eksikliklerini kabul etmiş oldu. Studer ise kilitlenmeyi etkinlikteki dinleyicilerin farketmediğini düşünerek solemiş olmalı ki; 'umarım Windows 8'in dinamik deneyimini beğenmişsinizdir' dedi ve sunum sona erdi.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.