Güncel

Windows 8'il tablet tanıtımda dondu!

Windows 8'in kullanıldığı ilk tabletlerin tanıtımında Windows 8 dondu...


Dünya'nın önde gelen yazılım üreticisi firma Microsoft'ûn son çıkardığı işletim sistemi Windows 8'in Consumer Preview sürümü ilk tabletlere yüklendi, tantım aşamasına gelinince istenmeyen bir durumla karşılaşıldı. 

1332589265_windows8metro.jpg

Geçtiğimiz günlerde Convergence 2012 etkinliğinde Microsoft'un yeni metro arayüzü tanıtılıyordu. İlk defa bir tablet bilgisayarda kullanılması hakkında detaylar verilen toplantıda Windows 8 li tablet dondu. Microsoft ERP ürün yönetim müdürü Fred Studer'ın yaptığı tanıtım sırasında, parmaklarını ekranın üzerinde kaydırarak akıcı kullanımdan bahsediyordu. Tam o sırada Microsoft ERP bölüm başkanı Kirill Tatarinov'a vermek isteyince Windows 8'li tablet bir anda kitlenip kaldı.

1332589245_0320120433convergence5.jpg

Tatarinov
'henüz üzerinde çalışıyoruz arkadaşlar, burada gördüğünüz gibi' dedi ve Windows 8'in eksikliklerini kabul etmiş oldu. Studer ise kilitlenmeyi etkinlikteki dinleyicilerin farketmediğini düşünerek solemiş olmalı ki; 'umarım Windows 8'in dinamik deneyimini beğenmişsinizdir' dedi ve sunum sona erdi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.