Kate Middleton bilmecesi büyüyor; bir fotoğrafta daha oynanma yaptığı tespit edildi

Getty, Galler Prensesi tarafından çekilen ve 2022'de yayınlanan, Kraliçe II. Elizabeth'in torunları ve torunlarının çocuklarıyla çevrili olduğu başka bir fotoğrafı dijital olarak değiştirilmiş olarak işaretledi.

Kate Middleton bilmecesi büyüyor; bir fotoğrafta daha oynanma yaptığı tespit edildi

Bir sözcü CNN'e şöyle konuştu: "Getty Images, dağıtılan görselleri gözden geçiriyor ve yayın politikasına uygun olarak, kaynağın görsellerin dijital olarak geliştirilebileceğini önerdiği görsellerin üzerine bir editör notu koyuyor." Bu, Kate Middleton'un bir fotoğrafında oynandığının ortaya çıktığı yakın tarihli bir tartışmanın hemen ardından geldi.

Yayın, fotoğrafta, çok yakından bakmadıkça ve her deseni incelemedikçe çoğu insanın muhtemelen fark etmeyeceği 19 değişiklik buldu. Deneklerin kıyafetlerinde birkaç yanlış hizalama, rastgele yüzen eserler, klonlanmış saç telleri ve ışık farklılığından dolayı başka bir fotoğraftan yapıştırılmış gibi görünen kafalar tespit edildi. Kate ya da resmi düzenleyen kişi, bunun mümkün olan en iyi versiyonunu yaratmanın yollarını arıyor olabilir, ancak Getty gibi ajanslar, yanlış bilgilerin yayılmasını önlemek için kütüphanelerindeki fotoğraflarda yalnızca minimum düzeyde düzenlemeye izin veriyor.

Kate Middleton bilmecesi büyüyor; bir fotoğrafta daha oynanma yaptığı tespit edildi

Prensesin geçen yıl Noel'den bu yana halka açık etkinliklere katılmaması, tahmin edebileceğiniz gibi her türlü komplo teorisinin, hatta "Kate nerede?" başlıklı bir Wikipedia makalesinin bile ortaya çıkmasına neden oldu. çünkü dünyanın her yerindeki insanlar İngiliz monarşisine bu kadar bağlılar ve onun karın ameliyatı geçirdiğine pek inanamıyorlar.

Kate Middleton bilmecesi büyüyor; bir fotoğrafta daha oynanma yaptığı tespit edildi - Resim : 1

Tüm bunların ortasında, William ve Kate'in sosyal medya hesapları, İngiltere'deki Anneler Günü'nde Galler Prensesi'nin çocuklarıyla birlikte yukarıda bahsedilen üzerinde oynanmış fotoğrafını yayınladı. Ancak Associated Press ve diğer haber ajansları, üzerinde düzenleme yapıldığını tespit ederek fotoğrafı çektiğinde, bu komplo teorileri daha da tuhaf bir hal aldı. Şu ana kadar duyduğumuz en çılgın iddia, Galler Prensi ile alışverişe çıktığı videonun kendisi değil, dublörü olduğuydu. Ya da görünüşe göre bir klon, çünkü internette işler böyle yürüyor.