Xiaomi özüne dönüyor, uygun fiyata canavar gibi telefon

Xiaomi'nin Civi 4 Pro modeli, Snapdragon 8s Gen 3 yonga setine sahip olacak. Bu özellik, cihazın üst düzey performans sergilemesini sağlayacak.

Xiaomi özüne dönüyor, uygun fiyata canavar gibi telefon

Xiaomi'nin yeni Civi 4 Pro modeli üzerinde çalıştığı ve bu cihazın yakında piyasaya sürüleceği konusunda beklentiler yüksek. Çin'de önemli sertifikasyonlarda görülen bu cihaz, şimdi de resmi bir tanıtımla gündemde. Xiaomi, Civi 4 Pro'nun hangi yonga setiyle güçlendirileceğini açıklayan yeni bir tanıtım yayınladı.

Daha önce sadece Civi 4'ün sertifikasyonlarda görüldüğünü, Civi 4 Pro hakkında ise herhangi bir bilginin olmadığını hatırlatmak gerek. Xiaomi Civi 4, Çin'deki 3C ve MIIT veritabanlarında ortaya çıkmıştı. 3C platformu, cihazın 67W kablolu hızlı şarjı desteklediğini onaylamıştı. En son tanıtımda ise şirket, Civi 4 Pro'nun Qualcomm'un yeni tanıttığı Snapdragon 8s Gen 3 yonga seti ile donatılacağını duyurdu.

Xiaomi özüne dönüyor, uygun fiyata canavar gibi telefon

Bu beklenen akıllı telefon, HyperOS özel arayüzü üzerinde çalışacak ve marka, gelişmiş performans, kamera ve yapay zeka işlevselliği sunacağını vaat ediyor. Ayrıca bu akıllı telefon, Digital Chat Station tarafından yapılan bir sızıntıda da yer aldı. Sızıntıya göre Civi 4 Pro, ekran, fotoğrafçılık, performans ve hatta tasarım açısından önemli güncellemelere sahip olacak. Duyumcu, cihazın Xiaomi 14 Lite adı altında küresel pazarda satışa sunulacağını da ekledi.

Maalesef şu anda elimizdeki bilgiler bu kadar. Xiaomi'nin yakın zamanda yeni cihaz hakkında daha fazla detay paylaşması bekleniyor. Bu yüzden, Civi 4 Pro hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere bizi takip etmeye devam edin.