Güncel

Kingston DataTraveller Bolt sahibini buldu!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine Kingston DataTraveller Bolt hediye ettik. İşte detaylar!


Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz haftalar başlatmıştık. 21 - 25 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir adet Kingston DataTraveller Bolt veriyorduk.

Kingston DataTraveller Bolt sahibini buldu!

Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden Kingston DataTraveller Bolt kazandı. Gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise Adana'dan Abdurrahman İpek oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz.

Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim. Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! 

Yorumlar
Random63
Valla bende uzun yıllardır takip ediyorum teknlojiokuyu daha bir kere bile bu yaptığınız kampanyalar birşey kazanamadım. 1 2 değil 10 değil. Mesele birsey almak degil ancak açıkçası pek inandırıcı gelmiyorsunuz artik bende bırakıyorum ve arkadaşlarıma da kullanmamalarını tavsiye edeceğim.
Cevapla
Admin
Sevgili okuyucumuz kullandığımız sistem Gleam.io. Bütün benzer siteler ve yarışmalar için bu sistem kullanılıyor. Eğer ona güvenmiyorsanız yapacak bir şey yok. Yolunuz açık olsun.
yapacağınız işinizi
yapacağınız işinizi 1 tane değil da 10 tane 20 tane hediye et abone oluyorum siz para kazanıyorsun bizde hediye kazanmayı bekliyoruz ama olmuyor.bu sefer abonelikten çıktım
Cevapla
Admin
Canın sağ olsun kardeş. 10 tane olsa elimizde hediye edelim. Ama bir tane olunca mecburen bir kişiye gidiyor. Arada yine bekleriz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.