Kocasını 84 kişiyle aldatan kadın yine sosyal medya gündeminde

Kocasını tam olarak 84 kişiyle aldatan kadın tekrar sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kocasını 84 kişiyle aldatan kadın yine sosyal medya gündeminde

Aslında olay yeni değil. Yaklaşık olarak 4 ay önce gerçeklemişti. Fakat ne olduysa bir anda gündem yine bu olaya döndü. Kocasını tam olarak 84 kişiyle aldatan kadın birden tekrar sosyal medyanın gündemine oturdu. Konuyla ilgili sosyal medyadan farklı farklı tepkiler geldi.

Ülkemizde yaşanan olaylar bazen şaşırtıcı derecelere ulaşabiliyor. Bu tarz bir olay da geçtiğimiz aylarda meydana gelmişti. O zaman da gündeme oturan olay tekrar sosyal medyada gündeme yerleşti.

Kocasını 84 kişiyle aldatan kadın yine sosyal medya gündemine oturdu

Bir televizyon programında ortaya çıkan olay kısa sürede viral oldu. Olayın YouTube paylaşımı da oldukça ilgi gördü. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz

"Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" isimli programın 174. Bölümünde eşinin kendisini 84 kişiyle aldattığını iddia eden İsmail Şeker canlı yayında eşiyle yüzleşmişti. Nisan ayında yayınlanan bölüm bugün aniden sosyal medyada gündeme oturdu. Her türlü platformdan konuyla ilgili ilginç yorumlar geldi.

Kocasını 84 kişiyle aldatan kadın yine sosyal medya gündeminde - Resim : 1

Açıkçası sabah kuşaklarında şaşırtıcı olaylar sürekli meydana geliyor. Olayın tekrar neden gündeme oturduğu ise muamma. Bazı kullanıcılar "Bu olayın neresi sıcak gelişme?" şeklinde tepkilerini koydu. Siz konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Olayı yeni mi öğrendiniz yoksa Nisan ayından beri takip ediyor muydunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.