Güncel

Kokoreç hazırlama videosu olay oldu! içinden öyle birşey çıktı ki!

Bir kokoreç hazırlama videosu şu anda sosyal medyanın gündeminde. Kuzu bağırsağından yapılan kokorecin videosu kısa sürede viral oldu. İşte detaylar.

Kokoreç hazırlama videosu olay oldu! içinden öyle birşey çıktı ki!

Sosyal medyada her gün karşımıza ilginç içerikler çıkıyor. Bu içeriklerin bazıları ilgi çekici olurken bazıları ise mide bulandırıcı seviyelerde olabiliyor. İşte bu kapsamda bir kokoreç hazırlama videosu da sosyal medyada gündem oldu.

Ülkemizde oldukça sevilen sokak lezzetlerinden olan kokorecin hazırlanma videosu görenleri şaşırttı. Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan video şu anda herkesin dilinde.

Kokoreç hazırlama videosu olay oldu! içinden öyle birşey çıktı ki!

Bazı kullanıcılar sosyal medyada söz konusu video ile ilgili olarak "Midesi olan insanların izlemesini tavsiye etmiyorum. inanılmaz kokoreç seven biri olarak bir daha asla yemeyeceğim" yorumlarını yaptı.

Sosyal medyada gördüğümüz şeyler bazen sadece viral olmak için yapılan uç nokta hareketlerden oluşuyor. Bu kokoreç hazırlama videosunda da aynı mantıkla mı hareket edilmiş tartışma konusu denebilir. Şu anda sosyal medya kullanıcılarının dilinden düşmeyen video viral konular arasında yer alıyor.

Gelen tepkilerin üzerinden söz konusu video kaldırıldı. Şu anda videoyu aratanlar bu uyarı ile karşılaşıyor.

Kokoreç kuzunun bağırsağından yapılıyor. Bu sebeple iyice temizlenmezse sağlıklı olmayan bazı sonuçlar doğurabiliyor. Videoda kokoreci temizleyen kişinin bazı şeyleri görmezden gelerek işleme devam etmesinin ne kadar doğru olduğu tartışılıyor. Siz bu video hakkında ne düşünüyorsunuz? Kokoreç sevdiğiniz bir sokak lezzeti mi? Ya da sizde bazı kullanıcılar gibi bu videodan sonra kokoreç yeme konusunda nasıl bir yaklaşım izleyeceksiniz? Yorumlarda bize belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Kokorec 45
Bok yolundan yapiliyor normaldir ama cok faZla temizlenirse bagirsagin özü gidiyor önemli olan pisligini temizlemek
Cevapla
Pala
Bıdı bıdı yapma sibop
Cevapla
Mehmet
Hiç yemedim yemeyi yine düşünmüyorum
Cevapla
Pala
Kes babayiğit
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.