Güncel

Koronavirüs geçiren adam penisinin küçüldüğünü iddia etti! Ürologlar onayladı

Koronavirüs hastalığına yakalanan adam daha önce duyulmamış bir yan etkiden söz etti. Penisinin küçüldüğünü iddia eden adam ürologlar tarafından onay aldı.

Koronavirüs geçiren adam penisinin küçüldüğünü iddia etti! Ürologlar onayladı

Koronavirüs dünyada nispeten yeni bir virüs. Bu nedenle virüsün her gün yeni bir yan etkisi ya da belirtisi çıkabiliyor. Benzer bir durum daha ortaya çıktı. Koronavirüs atlatan bir adam penisinin küçüldüğünü iddia etti. 

Hastalığı geçiren adama göre cinsel organı 2.54 cm küçülmüş. Ürologlar ise yaptıkları açıklamada bu tarz durumların yaşandığını onayladılar.

Koronavirüs atlatan penisinin küçüldüğünü iddia etti! Ürologlar onayladı

koronavirüs

Geçtiğimiz günlerde virüsün yeni bir varyantı daha ortaya çıkmıştı. Omicron ve Delta varyantlarının ortak ürünü olan varyant iki varyantında özelliklerini taşıyor. Omicron bulaşıcılığı ile Delta da ölümcüllüğü ile biliniyordu. Hal böyle olunca iki virüsün karışımı olarak karşımıza çıkan yeni virüs oldukça korkutucu diyebiliriz.

En başta yüksek ateş, öksürük gibi belirtilerle kendini gösteren virüs ardından tat ve koku duyusunun kaybolması gibi belirtilerle de karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise virüsü atlatanlarda ilginç bir yan etki iddia edildi. İddia göre adını açıklamayan bir adam penisinde küçülme yaşandığını iddia etti. Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Bahadir Hamamcıoğlu
Oksijen gitmiyor da ondandır
Cevapla
kaptan
eger dogru ıse erkekler ureme etkısı duracak ama sonuc ne olur turk mılletı azalır dusunmek bıle ıstemıyorum tanrı turku korusun
Cevapla
mal
bu habere inanan mallar var
Cevapla
SananeEllif
Bizde de tam tersi var ama neye yarar değeri bilinmiyor
Cevapla
Hakkı Yusuf
Böbreği kontrol etsin yerinde mi?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.