Güncel

Koronavirüsten CES de etkilendi

Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını en büyük tüketici elektroniği fuarlarından biri olan CES'i de vurdu. Fuar bu yıl internet üzerinden yapılacak.

Koronavirüsten CES de etkilendi

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarlarından biri olan ve her yıl Ocak ayının başlarında ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen CES fuarı fiziksel olarak yapılmayacak. Dünyayı etkileyen koronavirüs salgınından dolayı fuar 2021 yılında çevrimiçi gerçekleştirilecek. Yani internet üzerinden yapılacak.

Koronavirüsten CES de etkilendi

Konuyla ilgili açıklama fuarı düzenleyen şirket CTA'den geldi. Fuarın fiziksel olarak yapılmayacağını belirten şirket, sebep olarak Covid - 19 yani koronavirüs salgınını işaret etti.

CES 2021 ile ilgili tüm etkinlik dijital ortamda gerçekleştirilecek. Bu etkinliklere açılış ve önemli konuşmalar da dahil edilmiş durumda. Ayrıca ürün tanıtımları da yine dijital ortamda gerçekleştirilecek. CTA'in resmi açıklamasını internet sitesinden okuyabilirsiniz.

Teknolojioku olarak 3 kez katılma imkanı bulduğumuz fuar o yılın teknolojilerinin sergilenmesi açısından önemli etkinliklerden biriydi. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.