Las Vegas'ta HyperX eSports Arena'yı gezdik (video)

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES kapsamında gittiğimiz Las Vegas'ta HyperX eSport Arena'yı gezdik. İşte arenayı anlattığımız özel video.

Las Vegas'ta HyperX eSports Arena'yı gezdik (video)

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES kapsamında sadece teknolojileri değil aynı zamanda farklı etkinlikleri de takip ettik. Bunlardan biri de ABD'nin Las Vegas şehrindeki Luxor otelde bulunan HyperX eSports Arena.

Las Vegas'ta HyperX eSports Arena'yı gezdik (video)

Benzerleri ülkemizde de bulunan bu özel arenada onlarca kişi aynı anda oyun oynayıp, turnuvalara katılabiliyor. Çeşitli oyun turnuvaları için özel bir sahnesi de bulunan HyperX eSports Arena'da sadece bilgisayar değil aynı zamanda Xbox ve PlayStation oyunları da oynanabiliyor.

İşte HyperX eSports Arena'yı anlattığımız özel video: 

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey özel sayfalarımızda.

Özel oyun odaları ve canlı yayın odası da bulunan arena ile ilgili aklınıza gelen soruları bu videoda yanıtlıyoruz. Konuyla ilgili görüşlerini yorumlar kısmında bizlerle paylaşırsanız seviniriz.