Güncel

Koronavirüsü gerçek zamanlı takip edin

Koronavirüs ile ilgili rakamları gerçek zamanlı görebileceğiniz sitenin detayları haberimizde.

Koronavirüsü gerçek zamanlı takip edin

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve özellikle Avrupa'da ciddi can kaybına yol açan koronavirüs (Covid-19) ile ilgili birçok site bulunuyor. Bunların bazıları virüs ile ilgili korunma bilgileri verirken bazıları ise istatistiki bilgilerle karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri olan ve ABD merkezli Johns Hopkins Üniversitesi desteği ile hazırlanan sitede harita üzerinde gerçek zamanlı ülkelere göre virüs bulaşma sayısı, hayatını kaybedenlerin sayısı ve bugüne kadar tedavi olan kişi sayısı görülebiliyor.

Koronavirüsü gerçek zamanlı takip edin

Sayfayı her güncellediğinizde rakamların da değiştiği sitede Türkiye dahil olmak üzere tüm dünya ülkelerindeki vaka sayısı görüntülenebiliyor. Site o kadar detaylı bilgi veriyor ki halen gemilerde karantina altında olanların sayısını bile görebiliyorsunuz.

Hayatını kaybedenleri ve tedavi olanları da ülkelere göre gösteren sitede virüsün yayılma hızı ve tedavi edilme hızı da grafik şeklinde görüntüleniyor. Bu bilgi veren platforma internet sitesi üzerinden adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
💠Gakko💠
İnşallah biran önce bu sıkıntılar geçer insanlık adına üzülim vallahi
Cevapla
.....
Evettt inss su an bogazimm kulagimm agriyoo hafifdee atess varrrr cokkkkķ tesekurlerrrr😡😡
💠Gakko💠
İnşallah biran önce bu sıkıntılar geçer insanlık adına üzülim vallahi
Cevapla
berk
2 senedir af bekleyen mahkuma bu kadar zulum olacak ondan sonra bu sıkıntılar geçsin. yukarda allah var.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.