Güncel

Kripto ticareti uzmanı; ''Dogecoin'in 0.21 $'a yükselecek!'' Peki ne zaman?

Kripto ticareti uzmanı, Dogecoin'in 'hiç tereddüt etmeden 0.21 $'a yükselebileceğini' söylüyor! Peki %50'ye tekabül eden bu yükseliş ne zaman gerçekeleşcek?

Kripto ticareti uzmanı; ''Dogecoin'in 0.21 $'a yükselecek!'' Peki ne zaman?

Memeden ilham alan Dogecoin (DOGE), geçen hafta daha geniş kripto para piyasasıyla paralel olarak fiyat artışını gördü.

Zincir içi ölçümlere göre, önde gelen kripto ticareti uzmanı Ali Martinez, orijinal meme para biriminin fazla çaba harcamadan 0,21 dolara yükselme potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Kripto ticareti uzmanı; ''Dogecoin'in 0.21 $'a yükselecek!'' Peki ne zaman?

Dogecoin (DOGE), fazla çaba harcamadan 0,21 dolara yükselme potansiyeline sahip olduğunu söylen Martinez, şu anda kayıpta olabilecek sahiplerin sayısı nedeniyle tokenin seviye çevresinde bir miktar direnç görebileceğini şu sözlerle belirtti;

“Zincir içi veriler, Dogecoin'in tereddüt etmeden 0,21 dolara doğru ilerlemekte özgür olabileceğini gösteriyor. Ancak bu fiyat noktası civarında, 48 milyardan fazla DOGE'yi tutan 631.000'den fazla adres su altında olduğu için DOGE sert bir direnişle karşılaşabilir.”

Dogecoin sahipleri. Kaynak: Ali Martinez

Kayda değer olan, toplam 48 milyar DOGE'yi temsil eden 631.000'den fazla adresin şu anda kırmızı renkte olmasıdır. Varlık, bu sahiplere kârlılığa geri dönecek olsaydı, o anda varlık etrafındaki piyasa momentumuna bağlı olarak bir satışla karşılaşabiliriz.

Dogecoin grafik analizi

Şu anda, CoinMarketCap verilerine göre DOGE, gün içinde %1,45 ve geçen hafta %7,93 artışla 0,1458 dolardan işlem görüyor.

Dogecoin 7 günlük grafik. Kaynak: CoinMarketCap

Dogecoin'in toplam piyasa değeri, yayınlandığı tarihte 19.3 milyar dolardı. Proof-of-Stake (PoS) ağının büyük kripto para birimleri arasında giderek daha fazla benimsenmesi ve giderek daha fazla kişinin aktif olarak buna geçiş yapmasıyla DOGE, ETH, emtia uzmanı Mike McGlone tarafından “internetin teminatı” olarak etiketlenmiş olsa da, kısmen Ethereum'un Proof-of-Stake'e geçmesiyle kısmen teşvik edilen Ethereum'un fiyatı son haftalarda yükseliş gösterdi.

Dogecoin fiyat tahminimizde tartışıldığı gibi, nihai değişimin varlığın mevcut fiyatından 2022'de 0,50$'a yükselip yükselmeyeceğini sadece zaman gösterecek.

Yasal Uyarı:  Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.