Güncel

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti

%82 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını belirledi.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti

Merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı Ethereum ( ETH ), genel piyasa rallisinin ve artan ağ geliştirme faaliyetinin yardımıyla 2023'te kilit konumları geri aldı. %82 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahminde bulundu.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti

Kripto topluluğu, ETH'nin fiyatının önümüzdeki günlerde devam eden önemli ağ kilometre taşları arasında nasıl oynayacağını dört gözle bekliyor. Bu nedenle topluluk, olası ETH fiyat yörüngesi senaryolarının önüne geçti. Özellikle CoinMarketCap'teki bir kripto topluluğu , fiyat tahmini özelliği aracılığıyla, Ethereum'un 28 Şubat 2023'te ortalama 1.542 $ fiyattan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Finbold tarafından 8 Şubat'ta elde edilen verilere göre, topluluk projeksiyonu 1.754 üyenin oylarına dayanıyor ve fiyat, ETH'nin yayınlanma tarihindeki fiyatından %7'nin üzerinde bir düzeltmeyi temsil ediyor.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti - Resim : 1

Ethereum topluluğu fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Gerçekten de, topluluk tahmini, PricePredictions'ta bir makine öğrenimi algoritması tarafından yapılan bir tahmine kıyasla konsolidasyona işaret ediyor. Tahmine göre, ETH 1 Şubat 2023'te 1.582 dolardan işlem görecekti.

Topluluk, geçmiş tahminleri hesaba katarak altıncı ayın ortalama doğruluk oranını %82,53 olarak açıklıyor. Ocak 2023 için en son doğruluk oranı %89,879 olarak gerçekleşti.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti - Resim : 2

Ethereum topluluğu fiyat tahmininin tahmini doğruluğu: Kaynak: CoinMarketCap

Ethereum'un yükseliş katalizörü 

Topluluk, ETH'nin fiyat hareketi için düşüş eğilimini ifade ederken, varlık, ağı bir hisse kanıtı ( PoS ) protokolüne dönüştüren geçen yılki Merge güncellemesinden gelen olası yükseliş duyguları üzerine inşa etmeye çalışıyor. Şu anda, Ethereum yatırımcıları, Şangay hard fork'unun canlıya geçmesinin beklendiği Mart ayında stake edilmiş ETH'lerini geri çekmeye başlamayı hedefliyor.

Bu arada, bahisçiler Zhejiang test ağı aktivasyonunun ardından para çekme özelliğini deniyorlar . Genel olarak, Şanghay yükseltmesinin bazı sonuçları, getiri elde etmek ve muhtemelen ETH'nin değerini etkilemek isteyen yatırımcılar arasında staking popülaritesinde olası bir patlamanın başlangıcı olacaktır.

Yükseltmenin tam etkisi henüz belirlenmemiş olsa da, Ethereum artan ağ etkinliğine tanık oluyor. İlginç bir şekilde, faaliyet , Birleşmeden bu yana istikrarlı bir şekilde artan  ağın gaz ücretleri tarafından azaltılmadı.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti - Resim : 3

Ethereum gaz ücretleri tablosu. Kaynak: Hilldobby

Ağ yükseltmelerinin dışında Etheruem, hizmetlerinin kurumsal olarak benimsenmesinden ivme kazanmayı amaçlayacaktır. Finbold , kurumları içeren en son ETH gelişmelerinin, Rusya'nın Sberbank lansmanını ve Ethereum tabanlı DeFi platformunu yıl ortasında göreceğini bildirdi.

Ethereum fiyat analizi

Ethereum, 24 saat içinde neredeyse %3 oranında ralli yaparak 1.674 dolardan el değiştiriyor, haftalık grafikte ise ETH %5'in üzerinde yükseldi.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti - Resim : 4

Ethereum yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold.

Genel olarak, Ethereum, yüksek gaz ücretleri gibi olası gerilemelere rağmen yükseliş söylemini besliyor. 

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.