Güncel

Kripto topluluğu 30 Haziran 2022 için Bitcoin fiyatını tahmin etti!

%80 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 30 Haziran 2022 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Kripto topluluğu 30 Haziran 2022 için Bitcoin fiyatını tahmin etti!

Bitcoin'in ( BTC ) fiyatı bir önceki hafta %8'in üzerinde tırmandı ve bunu, stabilcoin TerraUSD'nin ayrılmasıyla tetiklenen kripto piyasasının çöküşünün ardından gerçekleştirdi. 12 Mayıs'ta bu yılın başındaki 26.700 $'lık en düşük noktasından yaklaşık %18 daha yüksek bir orana tekabül ediyor. Bu finansal oynaklığı göz önünde bulunduran, %80 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 30 Haziran 2022 için Bitcoin fiyatını tahmin etti.

Kripto topluluğu 30 Haziran 2022 için Bitcoin fiyatını tahmin etti!

Sadece kripto para sektöründe değil, tüm finansal piyasalardaki oynaklık göz önüne alındığında, birçok perakende yatırımcı, amiral gemisi dijital varlığın gelecekteki fiyatını tahmin etmek çok zor olduğu için sermayelerini nereye dağıtacaklarında tereddüt ediyor. 

Özellikle CoinMarketCap kripto topluluğu, Bitcoin'in 30 Haziran 2022'de mevcut fiyattan %30.06 artışla 41,175 $'dan işlem göreceğini ve hedefin 34.436 üyenin oy ortalamasına dayanacağını düşünüyor.

Bitcoin fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Fiyat projeksiyonu, tarihsel olarak Bitcoin fiyatlarını %80,3 doğruluk oranıyla tahmin eden kripto topluluğu tarafından sağlanan son altı tahminin ortalamasına dayanmaktadır.Bitcoin tahmini tarihsel doğruluk. Kaynak: CoinMarketCap

Bitcoin fiyat analizi
Dünyanın en büyük kripto para biriminin fiyatı, Uzun bir süredir ayı koşusuna yakalandıktan sonra, CoinMarketCap verilerine göre, önceki haftaya kıyasla %8,07 artışla 31.564 dolardan işlem görüyordu ve toplam pazar değeri 601 milyar dolardı. Bu içeriği hazırladığımız sıralarda ise Bitcoin 30.199 dolar seviyelerinden işlem görüyor.Siz Kripto topluluğunun Bitcoin ile ilgili fiyat tahmini hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Hakan
Milleti soymak için her türlü kaynaktan millete gelgel yapıyorlar. Amaç milletin parasını ultra zenginlere aktarmak. Girmeyin bu coin işlerine. Ya da birikiminizin yüzde 10 ununu geçmeyecek şekilde para yatırım. Emanet veya borç parayla ya da maaşınızla sakın girmeyin. Çok üzülürsünüz.
Cevapla
İsa
38700
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.