Güncel

Kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için Solana fiyatını tahmin etti!

%70 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için Solana fiyatını belirliyor!

Kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için Solana fiyatını tahmin etti!

Merkezi olmayan uygulamaları (dApps) barındırmak için bir blok zinciri platformu olan ve şu anda piyasa değeri açısından dokuzuncu sırada yer alan kripto para birimi olan Solana (SOL), tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yaklaşık %68 kayıpla yeni yıla zorlu bir başlangıç ​​yaptı.

 Bununla birlikte, CoinMarketCap'teki kripto para topluluğu, Solana'nın Mart 2022'nin sonuna kadar 151.76 dolardan işlem göreceğini öngördüğü için tokenin fiyatı için çok iyimserlik gösteriyor.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için Solana fiyatını tahmin etti!

Belirlenen fiyat, şu anki fiyatından %80,65 veya 67,75$'lık bir artışı temsil ediyor. Fiyat tahmini ise 16 Mart itibariyle CoinMarketCap topluluğunun 10.596 üyesinin oylarını içeriyordu.

Ayrıca, Solana fiyat tahminleri söz konusu olduğunda, kripto topluluğunun şu anda ortalama %70,69 tarihsel doğruluğa sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Kripto topluluğunun Solana fiyat tahmini tarihsel doğruluk oranı. Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap verilerine göre, içeriğimizi hazırladığımızdan önceki yedi gün içinde Solana'nın fiyatı 88,5 dolardan şu anki fiyatı olan 83,93 dolara gerileyerek %5,16 düştü. Basın zamanında toplam piyasa değeri, bir hafta önce sahip olduğu 28.55 milyar dolardan %6.33 düşüşle 26.85 milyar dolardı.

Yedi günlük Solana fiyatı. Kaynak: CoinMarketCap

Ufukta SOL için kurtarma operasyonu mu var?

Solana'nın uzun süredir devam eden düşüş çizgisi, platformun devam eden jeopolitik türbülansın, düzleşen ekonominin ve kendi koşullarının kurbanlarından biri haline gelmesinden kaynaklanıyordu.

Şubat ayının başlarında Solana manşetlere çıktı ve bunun iyi bir nedeni yoktu. Bir Wormhole köprüsü güvenlik açığından yararlandıktan sonra, bilgisayar korsanları, bugüne kadar merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki en büyük saldırılardan biri olan platform tüccarlarından yaklaşık 322 milyon dolar kazandı.

Tüm fonlar geri yüklendikten sonra, Solana fiyatta küçük iyileştirmeler kaydetti, ancak yayın tarihinden önceki günlerde 85 doların altında konsolide oldu. Bununla birlikte, kripto topluluğunun tokenin fiyatı konusundaki coşkusu, son zamanlardaki olumlu gelişmelere bağlanabilir. 

Örnekler arasında, çevre üzerinde sıfır etkisi olduğu iddia edilen ücretsiz ve gerçek zamanlı işlemler sunan Solana Pay'in piyasaya sürülmesi ve benimsenmesi ve Magic Eden'in genişlemesiyle desteklenen platformun NFT pazarının büyümesi sayılabilir.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

NFT
Yorumlar
Zhx
Dyskvs7 tr7bif9g5ddu Hey Gtfi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.