Güncel

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için Solana fiyatını tahmin ediyor!

Kripto yatırımcıları ve tüccarları, merkezi olmayan finansın ( DeFi ) Solana'nın ( SOL ) Eylül ayı sonuna kadar nerede işlem göreceğini tahmin etmeye çalışıyor. İşte anket sonuçları!

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için Solana fiyatını tahmin ediyor!

Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Jerome Powell'ın enflasyonu frenlemek için faiz artırımına ilişkin son haberlerinin ardından kripto para piyasasının tamamı güçlü seviyelerde oynaklıkla karşı karşıya kalırken, kripto yatırımcıları ve tüccarları, merkezi olmayan finansın ( DeFi ) Solana'nın ( SOL ) Eylül ayı sonuna kadar nerede işlem göreceğini tahmin etmeye çalışıyor.

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için Solana fiyatını tahmin ediyor!

CoinMarketCap'teki topluluk, web sitesinin 'Fiyat Tahmini' özelliğini kullanarak SOL tokeninin 30 Eylül 2022'ye kadar ortalama 43.48 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin ederek yükseliş tahmini yaptı.

Bu tahminle birlikte topluluk oyları, 'Ethereum katilinin' fiyatının Eylül ayı sonuna kadar, yazının yazıldığı andaki mevcut değerinden %35 veya 11,27 dolara kadar artacağını işaret ediyor.

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için Solana fiyatını tahmin ediyor! - Resim : 1

Solana Eylül fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Toplamda 1.706 topluluk üyesi tahmin oylarını kullanarak yukarıdaki tahmine ulaştı.

Kripto analistinin SOL hakkındaki kararı

Bununla birlikte, kripto analisti Altcoin Sherpa, akıllı sözleşme işlevine sahip halka açık blok zinciri platformunun muhtemelen 25 dolarlık düşük aralığını tekrar ziyaret etmeye yöneleceğine inanıyor.

“Bence bu 25 doların en düşük seviyelerinde bir koşu geliyor. Bunu bir birikim aralığı olarak görürsek (kişisel olarak şüpheliyim), bu düşüşler yeniden değerleniyor. Ve sadece düşüş eğiliminde olduğunu düşünürsek, o zaman bu düşüşler (hatta daha aşağıları) da geliyor. Yani evet, ne olursa olsun daha düşük.” 

Kripto topluluğu, Eylül ayı sonu için Solana fiyatını tahmin ediyor! - Resim : 2

Altcoin Sherpa, SOL hedefini aşağı çekiyor. Kaynak: Altcoin Sherpa

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.