Kripto topluluğu, Eylül sonu için Binance Coin (BNB) fiyatını tahmin etti!

Kripto topluluğu, Eylül sonu için Binance Coin (BNB) fiyatını tahminde bulundu!

Kripto topluluğu, Eylül sonu için Binance Coin (BNB) fiyatını tahmin etti!

Kripto para piyasasındaki oynaklığın ortasında, kripto yatırımcıları ve tüccarları, dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance'in yerel tokeni BNB'nin Eylül ayı sonuna kadar nerede ticaret yapacağını tahmin etmeye çalışıyor.

Kripto topluluğu, Eylül sonu için Binance Coin (BNB) fiyatını tahmin etti!

CoinMarketCap'teki seçmen topluluğu, 'Fiyat Tahminleri' özelliğini kullanarak BNB'nin fiyatı hakkında yükseliş tahminleri yaptı ve BNB fiyatının 30 Eylül 2022'de ortalama 360.91$ olacağını tahmin etti.

Yazma tarihi itibariyle, topluluk üyeleri tarafından verilen 1.820 oy, yukarıdaki tahminle sonuçlandı. Bu, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının mevcut değerine kıyasla 81,63 $ veya %29,5 artışa işaret ediyor.

Kripto topluluğu, Eylül sonu için Binance Coin (BNB) fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

BNB Eylül fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Topluluk, Ekim ayı sonu tahminleri konusunda daha karamsar. BNB'nin 31 Ekim'deki ortalama fiyatının, bu yazının yazıldığı sırada varlığın fiyatına kıyasla %9,85 veya +27$'lık bir artışla 303$ olacağını tahmin ediyorlar.

2022'nin sonuyla ilgili olarak, Finder'daki 54 fintech endüstri uzmanından oluşan panel, BNB'nin yılı mevcut fiyatından bile daha düşük olan 274 $ ile kapatacağını tahmin ediyor.

Kripto topluluğu, Eylül sonu için Binance Coin (BNB) fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

BNB yıl sonu fiyat tahmini. Kaynak: Finder

Verilere göre, BNB'nin tüm piyasa değeri 46,8 milyar dolar seviyesinde bulunuyor ve bu onu bu göstergeye göre beşinci en büyük kripto varlığı yapıyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.