Terra Classic'in piyasa değerine 1 milyar dolar pompalandı!

LUNC %180 artarken, bir haftada Terra Classic'in piyasa değerine 1 milyar dolar pompalandı!

Terra Classic'in piyasa değerine 1 milyar dolar pompalandı!

Artık çökmüş olan Terra ( LUNA ) tokeninin orijinal zinciri olan Terra Classic (LUNC), değerini artıran artan satın alma baskısı kaydediyor.

Terra Classic'in piyasa değerine 1 milyar dolar pompalandı!

Finans analizleri ile bilinen Finbold tarafından Eylül ayında CoinMarketCap'ten alınan verilere göre, LUNC'nin son 24 saatte %80'e varan artışla yayınlandığı tarihte 0,0002939 dolardan işlem görmesiyle, token'a olan ilgi, devam eden kripto piyasası oynaklığına meydan okuyor gibi görünüyor.

Terra Classic'in piyasa değerine 1 milyar dolar pompalandı! - Resim : 1

LUNC 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Ayrıca, geçen hafta boyunca dijital varlık 25 Ağustos'taki 0,0001 dolardan artarak %180'e kadar yükseldi. Bu önemli fiyat artışı, 25 Ağustos ile Eylül arasında LUNC'nin piyasa değerine 1,2 milyar doların üzerinde bir akış gördü ve 25 Ağustos ile Eylül arasında 665 dolardan 1,87 milyar dolara çıktı. 1, LUNC gün boyunca bir noktada 2,23 milyar dolar değerinde.

Terra Classic'in piyasa değerine 1 milyar dolar pompalandı! - Resim : 2

LUNC 7 günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

LUNA yeni girişimlerin ortaya çıktığını görmeye devam ediyor

LUNC bir dolandırıcılık parası olarak etiketlenmiş olsa da, tartışmalı çöküşün ardından LUNC'nin ortadan kalkacağının tahmin edilmesine rağmen, topluluk kripto para birimini çok aktif ve destekledi. Mevcut jetonları ve staking yeteneklerini azaltmanın yollarını bulmaya odaklanan çeşitli girişimler ortaya çıktı.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.