Kripto uzmanı: altcoinler %200 fiyat artışı gösterebilir! İşte nedeni!

Kripto piyasasında özellikle de son günlerde ciddi bir hareketlilik söz konusu. Kripto uzmanı, altcoinlerin '%100-200 daha fiyat artışına hazırlandığını ima ediyor. İşte nedeni!

Kripto uzmanı: altcoinler %200 fiyat artışı gösterebilir! İşte nedeni!

Kripto para piyasası yeniden yeşile dönerken, 1 trilyon dolarlık piyasa kapitalizasyonunu geri alırken, kripto tüccarları ve yatırımcıları, daha sonraki davranışlarını denemek ve tahmin etmek için çeşitli altcoinlerin performansını dikkatle izliyorlar.

Kripto uzmanı: altcoinler %200 fiyat artışı gösterebilir! İşte nedeni!

Altcoin piyasasının detaylı incelemesi üzerine, kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, 28 Temmuz'daki tweetinde açıkladığı gibi, bu dijital varlıkların şu anda bulundukları yerden %100-200 daha koşmaya hazır olduğu sonucuna vardı.

AVAX örneği

Van de Poppe, amacını açıklamak için Avalanche'ın 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde kırıldığını gösteren AVAX tokeninin örneğini ve grafiğini kullandı ve “tekrar testin satın alma baskısını doğruladığını” vurguladı.

Ticaret uzmanı ayrıca, “önceki tüm yüksek seviyelerde 26 doların üzerinde bir hızlanmanın” olduğunu ve üzerine inşa edilecek “1D yükseliş sapması” olduğunu fark ettiğini ve bunun 37 ile 41 dolar arasında olası bir hedefi gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Kripto uzmanı: altcoinler %200 fiyat artışı gösterebilir! İşte nedeni! - Resim : 1

AVAX/TetherUS 1D tablosu. Kaynak: Michael van de Poppe

Altcoinler ve Bitcoin'de topluluk yükselişi

Bu arada, CoinMarketCap'teki kripto topluluğu, ağ Vasil hardfork'u beklerken Cardano ( ADA ) tokeninin Ağustos ayı sonuna kadar ortalama 0,711 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor.

Aynı zamanda topluluk, finans analizleri ile bilinen Finbold'un daha önce bildirdiği gibi, VeChain'in yerel VET tokeninin 31 Ağustos'a kadar %107,66'ya kadar yükseleceğini ve muhtemelen artan benimseme nedeniyle 0,0486 $'dan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Topluluk altcoinlerin yanı sıra, Bitcoin'in ( BTC ) yakın geleceği konusunda da yükselişe geçti ve ana psikolojik seviye olan 30.000 $'ı kıracağını ve ağustos ayı sonuna kadar ortalama 32.493$'dan işlem göreceğini tahmin ediyor.